Uudised

Uudised

Uudised

24. november 2023
TV10 olümpiastarti 53. hooaeg alustas

TV 10 Olümpiastarti on 1971. aastast Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv noortesari, millest on sirgunud 26 olümpiamängudele jõudnud kergejõustiklast ja kogemusi saanud paljude teiste alade koondislased. Sari katab kogu Eesti, sest hooaja jooksul toimub üle poolesaja eelvõistluse maakondades ja viis vabariiklikku mõõduvõttu. Paremus selgub nii võistkondlikus kui individuaalarvestuses. Starti on oodatud kõik Eesti koolid oma võistkondadega, kus erinevatel kergejõustikualadel võtavad mõõtu 10-14-aastased noored sportlased.

Loe edasi
24. november 2023
Põlvamaa ettevõte avas Soomes erilisi Lõuna-Eesti tatrapatju müüva veebipoe

Täna avati Soomes Ilmavald OÜ veebipood https://www.tattarityyny.fi . Spetsiaalselt põhjanaabrite turule suunatud e-poest saavad soomlased soetada Eestis käsitööna valminud Mustamõisa toortatrapatju rahustavate ürtide ja Himaalaja kaljusoolaga. Patjad sisaldavad lisaks toortatrakestadele ka lõhnavaid ravimtaimi nagu lavendel, münt, raudrohi, aniis-hiidiisop, kummel, basiilik, kanarbik, angervaks jpm. E-poe tunnuslauseks on Parempi uni pää täydellisellä tyynyllä! (Parem uni täiuslikul padjal).

Loe edasi
17. november 2023
Põlva ja Võru tantsulapsed saavutasid maailmameistri tiitli

Põlva Spordi- ja tantsukool "Meie Stuudio" ja Võru Tantsukeskus osalesid IDO World Street Dance Show Championships võistlustel Sloveenias, mis toimus 13.-15.november 2023 Laškos. Eestit esindati maailmameistivõistlustel antud stiilis kahe võistlustööga. Põlva Meie Stuudio 6-7 aastased mini kidsid osalesid street dance show väikegrupi kavaga "Horse show", kus saavutati 1. koht ja Võru Tantsukeskuse omad koostöös Põlvaga kategoorias production kavaga "Camping", kus saavutati samuti 1.koht ja austusväärse maailmameistritiitli tiitel.

Loe edasi
eu