Sündmused

Sündmused

Dan + Claudia Zanes (Ameerika-Haiti). Perekontsert

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus
Ameerika-Haiti päritolu muusikud Dan ja Claudia Zanes kutsuvad nii väikeseid kui suuri multikultuursele perekontserdile! Saab ka kaasa laulda ja tantsida!

Muusika on loomulik osa meist kõigist. Esitusele tuleb segu uuest ja traditsioonilisest akustilisest folk- ja maailmamuusikast. Lisaks on kontserdil loominguliselt ja värskendavalt kokku segatud täiskasvanutele ja lastele mõeldud muusika, mis tähendab, et oodatud on igas vanuses kuulajad.

Dan ja Claudia on pikaaegsed ja kõrgelt hinnatud professionaalsed muusikud: Dan on folkrokkar, keda on auhinnatud sh väärika Grammy auhinnaga ning Claudia džässmuusik, kes tegutseb lisaks muusikaterapeudina. Koos reisivad nad maailma eri paikades ja ühendavad inimesi muusika kaudu. Kaasahaaravalt rütmikad ja rõõmsad laulud peidavad endas inspireerivaid sõnumeid, julgustades kõiki jääma iseendaks, usaldama elu ka keerulistel aegadel, ületama eelarvamusi ja pakkuma üksteisele tuge. Muusika loomisel arvestavad Dan ja Claudia inimeste sensoorsete eripäradega, nii et kontsertidele on alati oodatud ka erivajadustega lapsed ja täiskasvanud. Paari uus album „Walkin’ Talkin’ Baltimore“ näeb ilmavalgust augustis, mis tähendab, et Eesti publik on üks esimestest, kes uut materjali kuulda saab!

Kõik, kel vanust 0–100, on oodatud vahvale muusikalisele teekonnale, mis pakatab positiivsest energiast!
Piletiinfo:
5 - 22€
eu