« Tagasi

Ülipõneva Põlva-derbi võitis napilt Arcwood

Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste esiliiga teises voorus kohtusid neljapäeval, 22.oktoobril Mesikäpa hallis "omad poisid" , st Coop Põlva ja Arcwood/Põlva.  Ülipõnevas ja pingelises mängus pidid nooremad, ehk coopilased tunnistama lõpuminutitel kogenenuma vastase, ehk arcwoodlaste paremust 24:23 (10:13).

"Võitlusvaim oli noortel olemas. Jõudsime lõpuni mängida. Natuke raske oli päris lõpus. Mäng sai hästi tehtud," oli treener Kalmer Musting oma hoolealustega, hoolimata kaotusest, rahul.

Esimene poolaeg algas tasavägiselt. Coop Põlva noored mängisid südikalt ning võitluslikult. Teisel poolajal näitas aktiivsemat mängu Arcwood, kuid poisid võitlesid lõpuni. Noorte väravas tegi head tööd Andero Viljus, kelle tõrjetele ka vastase kogenud väravavaht tunnustavalt kaasa elas. Kahe võistkonna kogemustepagasi algnäitaja algab vanuselisest võrdlusest:  Coopi vanim pallur on 18-aastane, Arcwoodi noorim  24-aastane.

Arcwoodi resultatiivsemad: Raido Peedomaa12 väravat, Margo Piksööt lisas viis. Coopi kasuks tabas Randel Matthias Lepp seitse, Karl Markus Kannel kuus ja Kermo Saksing kolm korda.

Foto (autor Helin Potter): 16-aastane Randel Matthias Lepp (punases) viskas Coop parimana seitse väravat.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi