« Tagasi

Serviti alistas Tapa ja jätkab meistriliigas täiseduga

Käesoleval aastal Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliigas alles teise kohtumise pidanud Põlva Serviti alustas kohtumist SK Tapa/N.R.Energy vastu tasavägiselt. Oli tagaajaja rollis, kuid lõpetas kohtumise võiduga 25:21 (11:13), millega jätkab meistriliiga tabeli juhtimist täiseduga.

Mesikäpa hallis eile, 3. veebruaril alanud kohtumine ei meenutanud hooaja alguse mänge. Mängutempo oli aeglane, põlvakaid vaevasid pallikaotused, mida vastane kohe enda kasuks realiseeris. Alanud aastal on Serviti saanud pidada vaid kolm mängu ning võistluspaus annab mängupildis tunda. Enne euromängu järgmisel nädalal on iga kohtumine väga oluline.

"Katsetasime täna veidi teistsugust algkoosseisu kui tavaliselt. Vaatasime eelmise mängu õnnestujaid (Balti liiga mäng leedukate vastu). Kohtumise algus ei olnud meil täna paha, kuid esimese poolaja keskel vedas mäng ikka väga kiiva, ei toiminud rünnak ega ka mitte kaitse. Vastane võttis kõik pallid, nii põrkuvad kui põrandal olevad, endale. Mängus puudus voolavus. Seega oli päris keerline. Õnneks suutsime teisel poolajal emotsiooni ülespoole tuua. Mäng on jätkuvalt väga kõikuv, pikk võistluspaus annab tunda. Kui vaadata mängijate sooritusi, siis väga häid õnnestujaid ei ole. Ollakse suhteliselt keskpärased…mingi osa tuleb väga hästi välja ja siis kohe ebaõnnestumine. Õnneks on euromänguni võõrsil veel nädala jagu aega ja loodame väga, et kasvõi natukenegi saame paremaks," analüüsis mängu ja olukorda treener Kalmer Musting.

Väravad: Tõnis Kase 6, Alfred Timmo 5, Sander Sarapuu, Andris Celminš 3, Mathias Rebane, Ülljo Pihus, Carl-Eric Uibo 2, Otto Karl Kont, Anatolii Chezlov 1.

Foto (autor Helin Potter): Serviti võitles ja võitis.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi