« Tagasi

Selgusid Põlvamaa lahtiste suusaorienteerumise meistrivõistluste parimad

Orienteerumine - see on eluviis. Orienteerumisega võib tegeleda igas vanuses, igal aastaajal ning sellise koormusega nagu ise soovite. Praegusel piirangutega ajal on õnneks õuesporti võimalik teha ja pakkuda võistlemisvõimalust harrastajatele, kes orienteeritud tulemustele. Loomulikult kõiki Terviseameti reegleid arvestades ja korraldajate juhiseid järgides.

Nädalavahetusel, 13.-14.veebruaril Põlvamaal Hatikul orienteerumisklubi Põlva Kobras eestvedamisel toimunud Põlvamaa lahtistel suusaorienteerumise meistrivõistlustel võidutsesid eeldatavad favoriidid, kes suutsid heal tehnilisel rajal oma paremuse realiseerida. Võistlust kasutasid  „vormi lihvimiseks" enamus Eesti koondislasi, kes stardivad 23.-28.veebruarini Käärikul toimuvatel suusaorienteerumise maailmameistrivõistlustel.

Põlvamaa lahtiste suusaorienteerumise meistrivõistluste parimad selgusid kahe osavõistluse, sprindi ja lühirajavõistluse aegade kogusummas. Põhivanuseklassides, M ja N 21 võidutsesid Peko klubi esindajad Gion Schnyder ja Daisy Kudre. 
Kobrase edukamate tulemuste eest kandsid hoolt N14 vanuseklassi võiduga Johanna Oras ja N55 vanuseklassi võiduga Saima Värton. Veel lisandus klubi esindajate medalikollektsiooni kuus hõbe- ja viis pronksmedalit.

Mõlemal võistluspäeval oli stardis üle 160 suusaorienteeruja.

OK Põlva KOBRASEST on 23.-28.veebruarini Käärikul toimuvatel suusaorienteerumise juunioride maailmameistrivõistluste stardis Lorely Kõrvel. Samas toimuvate noorte Euroopa meistivõistluste karastuse saab Markus Juhkam. Hoiame noortele pöialt!

Fotol (klubi arhiiv) sprinivõistluse start külmakarges metsas.

Allikas: Orienteerumisklubi Põlva Kobras