Karilatsis toimub traditsiooniline Ökofestival

Pühapäeval, 15. augustil leiab Karilatsi Vabaõhumuuseumis traditsiooniliselt aset Ökofestival, kus sarnaselt eelnevatele aastatele kaubeldakse ainult looduse- ja tervisekaupadega, puhta toidu, maa- ja metsaandide ning käsitööga.

Järjekorras juba 16. korda aset leidval festivalil saab osaleda ka erinevates töötubades, lasta vibu, sõita ponidega, meisterdada koos Pokumaa tegelastega ja teha palju muud põnevat.

Festivali laval astuvad üles trio Kuslapuu, Ilves, Laanekask, Nedsaja küla bänd, Ants Järv, Mooste Rahvamuusikakooli kandlemängijad ning pilliklubi, kelle muusika saatel seab tantsusamme seeniortantsurühm Päripidi.

Ökofestival avab külastajatele väravad 15. augustil kell 09:00 ja festival kestab kuni kella 16:00.

Täpsema informatsiooni Ökofestivali kogu programmi kohta leiab kodulehelt www.ecofest.ee ja Facebooki lehelt.

Kui on soovi tulla festivalile kauplema, siis saab ennast veel registreerida festivali kodulehel https://ecofest.ee/laat/.

 

Ökofestivali korraldab SA Põlvamaa Arenduskeskus. Toetavad Põlvamaa Omavalitsuste Liit ja Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond meetmest "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"  projektist „Põlvamaa PATEE programm 2020-2023".

Fotod: Stuudio Pildikoda


Lisateave:

Sander Silm
Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 56621285
E-post: sander.silm@polvamaa.ee