Põlvamaal püstitatakse jätkuvalt kõnnivõistluse rekordeid

Kõnnivõistlus "Iga samm on oluline" on täies hoos: võistluse raames kõndisid Põlvamaa asutuste ja ettevõtete töötajad aprillis üle 6 miljoni sammu, mis teeb 49 740,76 kilomeetrit ja üle 50 tuhande Big Maci jagu kaotatud kalorit.

Hetkel hoiab liidripositsiooni Põlva lasteaed Lepatriinu 15 osalejaga. Teist kohta hoiab Põlva vallavalitsus ja Põlva lasteaed Pihlapuu on kolmandana neil kannul.

Märtsis alanud võistlusega liitus Põlvamaalt 12 asutust /ettevõtet, kus töötab ühtekokku 116 inimest. Esimesel kuul alustasime eesmärgiga 6000 sammu päevas, et keha soojaks saada ja mitmeteks võistluskuudeks end valmis seada.

Südamekuu eesmärgiks püstitasime 10 000 sammu päevas, et anda südamele piisavalt koormust ja vaim virge hoida. Siht oli jõukohane pooltele asutustest, seal hulgas vaid kolme osalejaga Kaguapteegi ja Eesti Maanteemuuseumi kõndijatele. Põlvamaa arenduskeskuski proovis tõsta kõnnikoosolekute mahtu, kuid eesmärk jäi siiski püüdmatuks.

Mais tõmbame veidi hinge ja kõnnime 8000 sammu päevas. Aeglustame tempot ja märkame tärkavat loodust ja linnulaulu.

Põlvamaal võistlusega liitunud Põlva Lasteaed Pihlapuu, Põlva Lasteaed Lepatriinu, Põlva Vallavalitsus, Eesti Maanteemuuseum, Kagureis OÜ Pesa hotell, Genetrade, SA Maarja Küla, Ecosauna Projekt OÜ, Krootuse Lasteaed Pesapuu, Kaguapteek OÜ, OÜ Stuudio Pildikoda ja Põlva Keskraamatukogu.

Jõudu ja jaksu kõigile!


Lisateave:
Irena Viitamees
ennetustööspetsialist
Põlvamaa Arenduskeskus
tel: 5568 6111
e-post: irena.viitamees@polvamaa.ee