« Tagasi

Põlvamaa läheb taas Tallinnasse, Rocca Al Mare kaubanduskeskusesse!

15.-16. novembril toimub Tallinnas neljas Põlvamaa ettevõtjate ühisturundusüritus Põlvamaa Päevad Tallinnas. Seekordne sündmus toimub Tallinna ühes suurimas kaubanduskeskuses, Rocca Al Mare kaubanduskeskuses.

Põlvamaa Arenduskeskus on korraldanud ühisturundusüritust erinevates Tallinna kaubandusettevõtetes - Mahlaveski talupoes, Solarise keskuses ja T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses.

Ühisturundusüritus Põlvamaa Päevad loob ettevõtjatele võimaluse toodete ja teenuste turundamiseks Eesti ühes suuremas kaubanduskeskuses leides seeläbi uusi müügikohti ja kliente, laiendada koduturgu. Kindlasti on oluliseks rolliks ettevõtjate omavaheliste suhete tugevdamine ja koostöövõimaluste arendamine. Ühisturundusüritust rikastab põlvamaine kultuuriprogramm.

Ühisturundusüritusele on oodatud osalema kõik Põlvamaa ettevõtjad, mittetulundusühingud, kes soovivad proovile panna müügi- ja turundusoskused ning panustada Põlvamaa arendamisse järgides "rohelise" maakonna põhimõtteid - looduslähedaste (ehitus)materjalide kasutus ja energiasäästlike lahenduste rakendamine nii ehituses kui mujal; nutikas ettevõtlus, energia loodusest, puhas ja värske toit oma ai(d)ast, maalähedane elulaad ja arenevad kultuuritraditsioonid.

Olete oodatud!

Anna teada osalemissoovist Põlvamaa ühisturundusüritusel hiljemalt 10.oktoobriks.

Ühisturundusürituse tegevusi rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 "Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse 5.4.2. "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" raames.
 

Lisateave:
Kristel Koddala
Ettevõtluse ja noorte projektijuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5886 2207
E-post: kristel.koddala@polvamaa.ee