Põlva Serviti on Eesti Karikavõitja 2019 käsipallis

Pühapäeval, 8.detsembril selgus Põlvas 2019. aasta Eesti käsipalli meeste karikavõitja. Nagu mullugi kohtusid finaalis HC Tallinn ja Põlva Serviti, kuid vastupidise tulemusega. Suurepärast kaitsemängu näidanud Serviti oli parem 27:17 (12:7) ja teenis nii 12. karikavõidu. Kolmanda koha sai tänavu HC Kehra/Horizon Pulp&Paper.

"Oli meeldiv nädalavahetus. Kogu meeskonnale suur tänu. Hea konsentreerituse pealt see võit tuli. Kui poolfinaalis oli veel väikseid ebaklappe, siis täna neid sellisel kujul ei esinenud, eriti esimesel poolajal, kus tegelikult sai mäng juba ära otsustatud. Olime suurepärased kaitses. Kõik, mis sai ette räägitud vastaste tegevuses, see pandi ka kinni ning ülikiire oli ka tagasiminek nii kaitsesse aga ka rünnakufaasi. Seega toimis asi hästi. Eraldi tooks esile väravavaht Eston Varuski ja väljaku peal kiidaks ka Alfred Timmot," kommenteeris rahulolevalt nädalavahetust Kalmer Musting.

Finaalmängus viskasid väravaid: Mathias Rebane 6, Alfred Timmo, Henri Sillaste 5, Henri Hiiend 3, Tõnis Kase, Kristjan Muuga, Arturs Meikšans 2, Sander Sarapuu, Ülljo Pihus 1.

Eesti Karikavõitjad 2019: Jürgen Lepasson, Sander Sarapuu, Kristjan Muuga, Raiko Rudissaar, Eston Varusk, Henri Sillaste, Ülljo Pihus, Indrek Neeme, Henri Hiiend, Carl-Eric Uibo, Stanislav Holodjuk, Denis Lõokene, Tõnis Kase, Markel Veiko, Otto Karl Kont, Mathias Rebane, Alfred Timmo, Arturs Meikšans, Anatoli Tšezlov. Treenerid Kalmer Musting ja Rein Suvi, füsioterapeut Ly Kamja, esindaja Andres Neeme.

Final FOUR tulemused: HCKehra/Horizon Pulp&Paper – HC Tallinn 21:31, Põlva /Arcwood – Põlva Serviti 20:34 ; 3.-4.koht HCKehra/Horizon Pulp&Paper - Põlva /Arcwood 26:24, 1.-2.koht HC Tallinn – Põlva Serviti 17:27.

Kolmapäeval 11.detsembril kell 19 saab karikavõitjale kaasa elada Mesikäpa Hallis, kui Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga järjekordses mängus kohtutakse HC Viljandiga.

Fotol (autor Helin Potter) Põlva SERVITI käsipallimeeskond.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi