Põlva Serviti alustas ettevalmistustega hooajaks 2019/2020

Põlva Käsipalliklubi meeskond SERVITI kogunes, et alustada ettevalmistust hooajaks 2019/2020. Kuigi lõppenud hooaeg venis maikuu lõpuni ning meeste rahvuskoondises osalenud mängijatel isegi jaanipäeavani, koguneti siiski juba 1. juulil, et alustada ettevalmistustega uueks hooajaks. 

"Esimesed ristsed" uue koosseisuga saadakse 15. Eestimaa Suvemängude käsipalliturniiril, augusti lõpus  toimub Põlva Cup, vahetult peale seda algab eurosari ning sellele järgneb pikk-pikk hooaeg kevadeni.

Hoolimata sellest, et juulikuu algus ei meenuta suve ja kostitab ohtrate vihmahoogudega, on Serviti treeningud toimunud välitingimustes. Treeninguid tabavad vihmahood ei ole mängijate motivatsiooni ja meeleolu alandanud.  Tunda on meeskonnavaimu ja positiivne suhtumine aitab edasi. Raskused treeningutel ei ole takistusteks vaid ületamiseks, et algavaks hooajaks paremini ette valmistuda.

Üldkehalises ettevalmistuses abistab Põlva Servitit Peep Päll, kes on varasemalt treeninud ka Tartu Pere Leib võrkpallimeeskonda ja TÜ/Rock korvpallimeeskonda. Igapäevaselt töötab Peep Päll Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna raskejõustiku didaktika lektori ja assistendina.

"Koostöö sujub hästi, olemas on hea vastastikune respekt. Servitiga treenimine on hea vaheldus ka minu enda igapäevasele tegevusele. Mängijad on täis tahet treenida ning isegi laussadu väljas treenindes ei too kaasa nurinat, mis näitab motiveeritust ja tahet treenida, " on Peep Päll Eesti meistritega meeste käsipallis rahul.

Kuna Serviti võttis lõppenud hooajast maksimumi ja lõpetas hooaja meistritiitli võitmisega, jäi puhkuse periood tavapärasest lühemaks. Lisaks siirdus välismaale mängima Martin Grištsuk kui ka joonemängija Hendrik Varul (viimane alles vahetult enne ettevalmistavaid treeninguid), mistõttu ei alustanud Serviti treeninguid juba lõplikult komplekteeritud koosseisus. Samas ootab hilisemaid meeskonnaga liitujaid ees motiveeritud ja võitlusvalmis meeskond.

Soovime Põlva Servitile edu hooajaks ettevalmistamisel!

Foto (autor Helin Potter): Peep Pälli (sinise jopega) juhendamisel "laetakse põhja" algavaks  hooajaks.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi