« Tagasi

Pika mängupausi järel võitis Serviti tapalasi

Põlva Serviti kohtus peale rohkem kui kuuajast mängupausi koduses meistriliigas SK Tapaga ning väljus tasavägiselt alanud mängust võitjana tulemusega 31:21 (16:12).

Ei ole just tavapärane, et hooaja alguse teine kuu on Servitile mängude vaba, ei kohtumisi koduses meistriliigas, karikasarjas ega Balti Liigas. Kuigi meeskond treenis usinalt ning Henri Sillaste, Henri Hiiend, Otto Karl Kont ja Alfred Timmo esindasid meeste rahvuskoondisega Eestit kohtumises Türgi ja Belgia koondistega, ei olnud meeskond rohkem kui kuu üheskoos mänginud.

Tasavägiselt alanud mängu võibki seeläbi selgitada kergelt platsitunnetuse taasleidmisega. Kuigi algus oli raske, siis teisel poolajal näitas Serviti, et kogemused maksavad ja võideldakse lõpuni, seekord siis 10-väravalise võiduni.

Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga põhiturniiri esimese ringi viienda vooru viimases kohtumises viskasid värvavaid: Sander Sarapuu, Alfred Timmo 4, Kristjan Muuga, Mathias Rebane, Anatolii Chezlov 3, Tõnis Kase, Henri Sillaste, Arturs Meiksans, Otto Karl Kont, Ülljo Pihus, Carl-Eric Uibo 2, Markel Veiko, Henri Hiiend 1.

Foto (autor Helin Potter): Sander Sarapuu (nr 2) viskas kohtumises 4 väravat.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi