« Tagasi

Otepääl täiendati Kagu-Eesti mainekujunduskava

21. novembril toimus Kagu-Eesti mainekujunduse tegevuskava koostamise III seminar. Mainekujunduskava koostamise jaoks on läbi viidud uuringud, mille abil kaardistati kolme maakonna  eri valdkondade tugevused ja nõrkused.

Seminaril tutvustati uuringute tulemusi ning  2-3 sihtgruppi, millele fokusseerides on võimalk koostada lõplik Kagu-Eesti mainekujundus tegevuskava.

Ettevõtete nõustaja Kuldar Leis rääkis Kagu-Eesti kaugtöökeskuste loomise võimalustest ja perspektiividest. Kaugtöö arendamiseks on loodud juhtgrupp ja  moodustatud vabatahtlike spetsialiste ring, kes aitavad kaasa idee elluvimisel.

"Kagu-Eestis tuleb avalikul sektoril kui ka ettevõtjatel julgus kokku võtta ja  teha koostööd. Üksi on iga maakond liiga väike, et tulemusi saavutada," iseloomustas Kagu-Eestis olevaid võimalusi Marketingi Instituudi tegevjuht Anu-Mall Naarits.

Seminari juhatas ja uuringutulemusi tutvustas Anu-Mall Naarits Marketingi Instituudist.

Kagu-Eesti mainekujunduse tegevuskava koostamise algatasid Võru, Valga ja Põlva maakondlikud arenduskeskused. Kagu-Eesti mainekujunduse tegevuskava koostamist rahastatakse Kagu-Eesti programmi vahenditest.

Foto (Leevi Lillemäe): Kagu-Eesti mainekujundus tegevuskava seminar Otepääl


Lisateave:
Leevi Lillemäe
Avalike suhete spetsialist
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 511 3835
E-post: leevi.lillemae@polvamaa.ee