« Tagasi

Lootose naiskond sai suure võidu

Laupäeval, 17.oktoobril, kohtus Lootose naiskond Eesti jalgpallimeistrivõistluste naiste meistriliiga 18.voorus JK Tulevik/Suure-Jaani United ühendnaiskonnaga. Mõlemad võistkonnad olid kindlustanud osalemise meistriliigas ka järgmisel hooajal. Mängus oli viienda koha saatus.

Väga head mängu näidanud koduvõistkond asus Kristin Kukli penaltist kohtumist juhtima 23.minutil. Kaks väravat Kärt Hüdsilt ja üks Ita Lillolt andsid Lootosele vaheajaks turvalise 4:0 eduseisu. Teisel poolajal lõi Kärt Hüdsi veel kaks väravat, Kristin Kukli lisas ühe. Vastased jõudsid sihile korra ja kohtumine lõppes Lootose kasuks tulemusega 7:1.
Lootos (avafotol, autor Kaido-Meinhard Kukli) mängis koosseisus: Karina Piirimaa, (vv), Katrin Piirimaa, Keidi Käis, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla(46`.Helene Lumi), Ita Lillo, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Anette Laureen Linnuste(82`.Birgit Rammo), Indra-Liz Nemvalts (72`. Keitlyn Metsmaa), Kärt Hüdsi, varus: Keitlyn Metsmaa, Marianne Veberson. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.

Meistriliiga võitja,Tallinna FC Flora on kogunud 50 punkti. Järgnevad Saku Sporting (35), JK Tallinna Kalev (31), Pärnu JK Vaprus (25 punkti), FC Lootos (29)  JK Tulevik (21), Tartu Tammeka (11)  ja kõrgliigast välja langenud Nõmme Kalju (3). Hooaja lõpuni on jäänud kaks mängu.

Lootos naiskonna järgmine mäng Tartu JK Tammekaga toimub 31.oktoobril kell 16 Sepa jalgpallikeskuses.

Allikas: Jalgpalliklubi Lootos