Lõuna-Eesti pered, osalege keelekümbluse projektis!

Soovid, et Su lapse suvi oleks arendav ja meeldejääv? Ole 10 päeva lapsevanemaks tema uuele keelesõbrale!

Kas tead, mis on keelekümblus? Just selles kutsumegi Sind osalema, kui teie peres kasvab 10-19-aastane noor ning te olete augustis valmis 10 päeva jooksul teie lapse eakaaslasele kodu ja eesti keele praktikat pakkuma.  Saate oma ajutisele pereliikmele tutvustada eesti kombeid, kultuuri ja loodust – just seda, mis on teie pere jaoks loomulik. Igapäevatoimetuste käigus õpetatakse külalisele ka eesti keelt. Et saaksite teha ka väljasõite ja külastada kultuuriobjekte, antakse kulude katteks 350 eurot.

Mida teie sellest saate? Pereõpe rikastab eesti keelest erineva emakeelega noore kultuuritaju ning annab talle julgust edaspidiseks eestikeelseks suhtluseks. Samas on see põnevaks ja meeldejäävaks kogemuseks ka vastuvõtvale perele: kohtuvad erinevad harjumused ja oskused, avardub maailmapilt ja sageli leitakse ka uus tore sõber.

Osalema on oodatud kõik eestikeelsed Lõuna-Eesti pered, kus kasvab 10-19 aastane laps. Projekti „Minu sõber on keelesõber" viib Integratsiooni Sihtasutuse tellimusel läbi MTÜ Mozaik.
Kui oled huvitatud, küsi lisa Monika Adamson'ilt kirjutades madamson2808@gmail.com või helistades 5221650.