Arke Lihatööstus kinkis Põlgaste mudilastele piknikulauad

Põlvamaal tegutsev Arke Lihatööstus kinkis Põlgaste lasteaiale Sinilill kolm erksavärvilist piknikulauda.

Arke Lihatööstus tegutseb Põlgaste külas ning pakub tööd paljudele kohalikele inimestele. Arke Lihatööstus ja nende kaubamärk Karni on juba aastaid tegutsenud põhimõttel, et toetavad eelkõige Põlvamaa lapsi, noori ning siinseid suurperesid.

Arke on Põlgaste lasteaia pikaaegne toetaja ning varasemalt lasteaiale toonud erinevaid Karni tooteid. 2012. aastal, mil lihatööstus avas uue tootmishoone, palusid nad kingitused teha kohalikule lasteaiale.

Ettevõtte tegevjuht Aron Trummi sõnul käisid nad Põlgaste lasteaias direktoriga rääkimas ning said aru, et praeguses ülemaailmses olukorras pole lasteaedadel lihtne hakkama saada. Seega otsustati kinkida lasteaiale piknikulauad õppetegevuseks õues.

Lasteaia direktor Kristiina Kaljurand lisas, et mänguväljaku vahendid on kallid ja lasteaed on soetanud mänguväljakule uusi atraktsioone vastavalt oma võimalustele.

Põlgaste Lasteaia Sinilill ja MA Põlgaste Lapsehoiu pere on väga tänulik sellise praktilise kingituse üle. Lauad on aktiivses kasutuses nii õppetegevustes kui ka ilusa ilma korral õues söömiseks.