Lootose naiskond saavutas hooaja esimese võidu

Laupäeval, 8.mail mängis Lootose naiskond Eesti jalgpalli meistrivõistluste naiste meistriliigas viienda vooru kohtumise. Tartus, Sepa jalgpallikeskuse väljakul oli vastaseks kohalik JK Tammeka naiskond.

Lootos asus 24.minutil kohtumist kapten Ave-Lii Laasi väravast 1:0 juhtima. Vastased viigistasid teise poolaja alguses. Kärt Hüdsi ja Ave-Lii Laasi väravad 52. ja 69.minutil kindlustasid põlvakatele siiski 3:1 võidu piirkonna rivaali üle. Liigatabelis tõusis Lootos kuuendaks.

Lootos (avafotol, autor Indrek Käo) mängis koosseisus: Karina Piirimaa, (vv), Katrin Piirimaa (90`.Ketlin Pindis), Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla, Ita Lillo, Anette-Laureen Linnuste, Kristin Kukli (86`. Hanna Parv), Ave-Lii Laas (kapten), Helene Lumi (73`. Mae Lillo), Kärt Hüdsi; varus: Mae Lillo, Sandra London, Indra-Liz Nemvalts, Hanna Parv, Ketlin Pindis. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help, võistkonna esindaja Indrek Käo.

Naiskonna järgmine mäng on juba kolmapäeval, 12.mail. Eesti karikavõistluste poolfinaalis võõrustatakse valitsevat karikahoidjat - Tallinna FC Flora naiskonda. Mäng algab Lootospark staadionil kell 19.

Allikas: Põlva Jalgpalliklubi Lootos