Lootose naiskond mängis Tammekaga viiki

Pühapäeval, 13.septembril lõppes Eesti jalgpallimeistrivõistluste naiste meistriliiga põhihooaeg.
Viimase vooru kohtumises olid vastamisi Tartu Tammeka ja Põlva Lootose naiskonnad. Tartus toimunud kohtumises viis Kärt Hüdsi Lootose esimesel poolajal 1:0 juhtima. Kolm minutit enne kohtumise lõppu tartlannad viigistasid. 1:1 kohtumine ka lõppes ja nüüd jätkuvad naiskonnale mängud kohtadele 5-8.
Lootos mängis koosseisus: Imbi Hoop(vv), Kati-Karoli Silla, Keidi Käis, Karmen Piirimaa, Helene Lumi, Ita Lillo, Anette Laureen Linnuste, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Indra-Liz Nemvalts, Kärt Hüdsi (85`. Keitlyn Metsmaa); varus: Keitlyn Metsmaa. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.

Lootose järgmine vastane on 26.septembril kell 18 Viljandis JK Tulevik/Suure-Jaani ühendnaiskond. Mõlemal võistkonnal on tabeis 17 punkti ja hetkel jagatakse 5.-6. kohta.

Allikas: Põlva Jalgpalliklubi Lootos