Ülipõnevas mängus alistus Põlva Serviti HC Tallinnale

Kaks Eesti paremat käsipalliklubi tõid esmaspäeva, 27.jaanuari õhtul Kalevi spordihalli "lavale" põnevusetenduse, kus HC Tallinn alistas Põlva Serviti 24:23 (10:8). Pealinnaklubi tõusis võiduga tiitlikaitsja Serviti kannule meistriliiga tabeliski, punkte on neil vastavalt 18 ja 19.

"Esimesel poolajal olime hädas rünnakuga. Samuti olime mängus läbivalt hädas pallikaotustega ja pisivigadega, mis saidki lõpuks otsustavaks. Lisaks tegime viimastel minutitel valevahetuse ja viimasel sekundil eksisime viskel 6 meetri pealt," võttis kaotuse kokku mängus Serviti resultatiivseim mängija Alfred Timmo.

Väravatega panustasid: Alfred Timmo 6, Henri Sillaste 5, Kristjan Muuga, Henri Hiiend 3, Anatolii Chezlov, Ülljo Pihus 2, Mathias Rebane, Otto Karl Kont 1.

Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliigas saab Põlva Servitile kodusaalis kaasa elada  5. Vvebruaril, kui kohtutakse põlise rivaali HC Kehra/Horizon Pulp&Paperiga.

Foto (autor Helin Potter/arhiiv): Alfred Timmo (punases) oli Serviti resultatiivseim mängija.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi