Põlva-derbis võidutses Arcwood

Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste esiliigas pidasid eile, 12.detsembril Mesikäpa hallis tulise lahingu kaks kohalikku meeskonda. Põlva-siseses vastasseisus oli Arcwood 30:28 (14:14) üle Coopist .

" Eks me tahtsime ikka võidupunkte kirja saada, kuid kahjuks täna nii ei läinud. Võib olla oleks pidanud julgemalt tegema vahetusi ja andma rohkem mänguaega ka noorematele mängijatele. Otsustavatel hetkedel ei suutnud me palli väravasse saata ning noortel kippus ikka mängukramp peale tulema. Vastane eksimusi ei andestanud ning karistas kohe väravaga. Kahjuks ei õnnestunud täna eriti ka kiirrünnakutesse jõuda," tundis  treener Rein Suvi kurbust kaotuse üle.

Tasavägist mängu iseloomustas esimesel poolajal pidev viigiseis tablool. Teise poolaja teises pooles oli Coop Põlva kaotusseisus koguni 20:26, kuid siis visati seitsme minutiga seitse vastuseta väravat ning Coop Põlva juhtis mängu 27:26. Kahjuks ei suudetud edu hoida, vastane võitles lõpuni ja võttis võidupunktid endale.

Põneva kohtumise võitis Põlva/Arcwood 30:28 ning jätkab esiliigas ainsana kaotuseta. Cristofer Jostov tabas 7, Mihkel Tamm 6 ning Veiko Tigason, Mario Karuse ja Margo Piksööt neli korda. 

Coop meeskonna kasuks panustasid enam Mathias Rebane 12, Tõnis Kase 9, Markel Veiko 3 väravaga.

Foto (autor Helin Potter): Võitluslik kohtumine kahe Põlva võistkonna vahel.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi