Põlvamaa Arenduskeskuse esindajad arutasid rahandusministeeriumis ametnike välitööde tulemuste üle

11. septembril kohtusid Rahandusministeeriumis riigi ja Kagu-Eesti arenduskeskuste esindajad. Kohtumisel arutati tänavu augustis toimunud Ametnike välitööde käigus sündinud ideed põhjalikumalt läbi.

Kagu-Eesti arenduskeskuste juhid jagasid infot, millised ideed on igale maakonnale sobilikumad ning milliseid tegevusi on maakonnad koos omavalitsustega nõus edasi arendama. Arutelu käigus lepiti kokku, milliste lahendustega arenduskeskused töötavad edasi ning kes on igas konkreetses piirkonnas ideede elluviimise eest vastutajad.

Põlvamaad esindasid Põlvamaa Arenduskeskuse juht Lennart Liba, Põlvamaa Omavalitsuste Liidu aseesimees Piret Rammul ja Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja Kuldar Leis.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 130 spetsialisti ja konsultandi. Arenduskeskus pakub  nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele ning viib ellu maakonnale olulisi projekte.

Foto (Rahandusministeerium):  Põlvamaa Arenduskeskuse juht Lennart Liba, aseesimees Piret Rammul ja Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja Kuldar Leis

Vaata pilte ja loe kommentaare: https://is.gd/At4UUT


Lisateave:
Leevi Lillemäe
Avalike suhete spetsialist
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5887 6870
E-post: leevi.lillemae@polvamaa.ee