« Tagasi

Coop Põlva alistas esiliigas HC Tallinn 2

Peale kuuajast pausi jätkus Coop Põlva jaoks Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste esiliiga.  Võõrsil kohtuti HC Tallinn 2-ga. Tasavägisest ja pingelisest kohtumisest väljus võitajana Coop Põlva tulemusega 30:28 (15:14), millega tõusti hetkel esiliiga liidriks.

"Ausalt öeldes ei osanud sellist mängu oodata. Mäng oli kohati kiirema tempoga kui enne mängu oodata oskasime. Mõlemad meeskonnad tegutsesid platsil plaaniga, et peale väravat kiiresti taas rünnata.  Tallinnal oli palju pikem pink, mis mõnes mõttes tuli neile kasuks vahetuste poole pealt. Üldpildis oli meil võib olla rohkem õnne, kuna sellised punkt-punkti mängud võivad alati teisele poole kalduda. Teisel poolajal ei saanud me mängu alguses käima, ei teagi nagu mis juhtus, aga lihtsalt miski ei toiminud. Peale time-outi saime mängupildi sarnaseks esimese poolajaga.  Ka noored olid täna tublid, mäng mängult läheb neil mägupilt paremaks ja mängueelne närv vaiksemaks," kommenteeris kohtumist mängus 11 väravat visanud Mathias Rebane.

Väravad: Mathias Rebane 11, Tõnis Kase 7, Kermo Saksing, Markel Veiko, Arturs Meiksans 3, Randel Matthias Lepp, Kevin Tühis, Karl Markus Kannel 1.

 Foto (Helin Potter/arhiiv): Coop Põlva "aeg maha" hetkel.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi