« Tagasi

Andre Laine tantsukoolid osalesid rahvusvahelisel tantsuvõistlusel Leedus

Põlva Spordi- ja Tantsukool "Meie Stuudio" ja Võru Tantsukeskus osalesid 21.-23. november Leedus rahvusvahelisel tantsuvõistlusel Lithuanian Cup 2019.

Tantsukoolide juhi Andre Laine sõnul pandi võistlema Meie Stuudiost kuus kava, millest neli jõudis poodiumile ja Võru Tantsukeskusest neli kava, millest üks jõudis poodiumile.

Osaleti kahes kategoorias showtants ja tänavatantsu showtants, kus võistlejaid oli nii Leedust, Lätist, Poolast, Venemaalt kui ka Eestist. Showtantsu kategoorias saavutasid väikegruppide seas Meie Stuudio keskastme tantsijad 2. koha ning suurte gruppide arvestuses saavutas Võru Tantsukeskus laste vanuseastmes 9. koha.

Kõik ülejäänud tantsud osalesid tänavatantsu show kategoorias, kus keskastmes suurte gruppide vanuseastmes osales Andre neli tantsu. 14 võistkonna hulgas said 2. koha Meie Stuudio tantsijad tantsuga "Näljased haid" ja ka 3. koht kuulus Meie Stuudiole tantsuga "Täna telkimas". Võru Tantsukeskuse noored saavutasid 4. koha ja 6. koha vastavalt tantsudega "See on mood" ja "Rannas".  Võru Tantsukeskuse poisid laste kategoorias väike gruppide osas tõid aga tantsukoolile hõbemedalid tantsuga "Kelnerite töö".

Meie Stuudiol oli väljas ka täiskasvanute grupp emadest, kes osalesid vanuseastmes 30+. Võistles viis võistkonda ja meie tantsijad said kaela hõbemedalid.

Võistlustel osales üle 2500 tantsija.

Tuleval nädalavahetusel osalevad mõlemad tantsukoolid Estonian Dance Organizationi esimesel reitingturniiril "Dance Blaze 2019" Võru Spordikeskuses, kus samuti loodetakse poodiumile jõuda.


Allikas: Meie Stuudio