Põlvamaa osales Balttouril

2. - 4. veebruarini toimus Riias rahvusvaheline turismimess Balttour, kus Põlvamaa oli koos teiste Lõuna-Eesti sihtkohtadega ühisstendil piirkonda tutvustamas. Oma sõnumit ja meie pakkumisi edastasid Põlvamaa Arenduskeskus, Eesti Maanteemuuseum ja Piusa koobaste külastuskeskus.

"Balttouril osalemine oli taas väga positiivne kogemus ja meil on hea meel, et saime anda oma panuse Lõuna-Eesti ühisesse värvikasse ja meeleolukasse pilti! Paljudele messi külastajatele on meie piirkonna tuntumad sihtkohad juba tuttavad. Korduvalt mainiti Piusa koopaid, Eesti Maanteemuuseumit, samuti ka Moostet, Värskat ja Setomaad. Palju küsiti peredele mõeldud pakkumiste kohta, samuti tunti huvi matkade, iluaedade ja toidutootjate-turismitalude vastu. Kuna meie turismiportaal www.visitpolva.ee on suvest ka lätikeelne, siis leiavad lõunanaabrid reisi planeerides hõlpsamalt meie kohta vajalikku infot," sõnas Põlvamaa Arenduskeskuse turismiarendusjuht Kristi Kahu.

Põlvamaa osalemist Balttouri messil toetas Euroopa Liit Euroopa Regionaalarengu Fondi meetmest "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks".


Lisainfo:
Kristi Kahu
turismiarendusjuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5554 3907
E-post: kristi.kahu@polvamaa.ee