Põlva Serviti järelkasvule võimalust ei andnud

Eesti käsipalli meeste meistrivõistluste meistriliiga esinelikumeeskondade vastasseisus kohtusid Põlvas kohalikud Coop ja Serviti.

Eesti liigas tänavu vaid võite tunnistav Serviti pääses kiirelt 4:1 ja siis juba 10:3 ette. Tiitlikaitsja järelkasv tegid tugeva lõpu, ehkki vahepeal neljaväravaliseks sulanud kaotusseis paisus poolajavileks numbriteks 13:19. Servitil sai ainuüksi avapoolajal käe valgeks 11 pallurit!

Teisel pooltunnil püsis Serviti edu pidevalt kuue- või seitsmeväravalisena ja lõpuvile kõlades oli kirjas järjekordne võit tulemusega 37:30. Henri Sillaste tabas seitsmel, Hendrik Varul kuuel, Kristjan Muuga ja Ülljo Pihus neljal korral. Nooremate põlvalaste kasuks viskasid Tõnis Kase kuus, Mihkel Muld ja Alfred Timmo viis väravat.

„Mäng algas meie poolt rabedalt. Oli palju pallikaotusi. Kuid teisel poolajal olime enesekindlamad ja saime paremini mängu käima," võttis mängu kokku Kaarel Raidmets, kes on Coop Põlva tegemistest seoses kaitseväes viibimisega mõnda aega eemal olnud.

„Esimene poolaeg ei olnud Coopile kerge. Serviti põhikoosseis tegi oma, ajas mängu tempo üles ja sellega noored päris hästi hakkama ei saanud. Teisel poolajal mängisid Serviti poolel vahetusmehed ning Coopi noored said kohati isegi paremini hakkama kui esindusmeeskonna vahetusmehed," pajatas mõlema meeskonna treener Kalmer Musting.

Saali kogunenud publik elas ühtemoodi kaasa nii Põlva Servitile kui Coop Põlvale. Seekord ei olnudki ühte lemmikut, elati kaasa omadele ning meeskonnad pakkusid publikule toreda mängu.

Pühapäeval, 25.veebruaril kell 16.oo kohtub Põlva Serviti Balti liiga raames ZTR Zaparozhyega ja 1. märtsil kell 19 kohtub Coop Põlva Mesikäpa hallis HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga.

Saalis näeme!

Foto (autor Helin Potter): Poolajal vahetasid mõtteid Raiko Rudissaar (Põlva Serviti) ja Raivo Rudissaar (Coop Põlva).

Allikas: Põlva Käsipalliklubi