« Tagasi

Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2017

Põlvamaa on mitmekülgse kultuuri- ja spordieluga maakond, kus on head võimalused loomingulisteks tegevusteks ja spordiharrastusteks ning kus säilitatakse oma pärandit ja traditsioone järeletulevatele põlvkondadele.

Tänases haldusterritoriaalses koosluses oleme südikalt ja edukalt tegutsenud aastaid, nüüd siis sellistes piirides viimast korda igas eluvaldkonnas.

Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2017 on võimalus kõigile Põlvamaa omavalitsuste külakogukondadele, spordiklubidele, asutustele/ettevõtetele näidata oma ühtsustunnet, tuua rahvas spordiradadele-saalidesse, elavdada spordielu kohtadel ning lisada indu ja tegutsemislusti nii harrastajatele, kui eestvedajatele.

Suvemängude toimumine on aastatepikkune traditsioon, selle aasta suveängude alad aga vähem traditsioonilised, nt triatlon, discgolf, petank, jahilaskmine. Mitmed toredad sportimiskohad ja –võimalused on paljudel avastamata, nt Tilsi, Räpina discgolfirajad, Põlva Jahiseltsi Kadaja lasketiir.

Suvemängud saavad teoks tänu mitmete Põlvamaa  spordiklubide ja -organisatsioonide ühiskorraldusele – Räpina Spordiklubi, Laheda Spordiklubi, Orienteerumisklubi Kobras, Põlva Jahiselts, Põlva Maakonna Spordiliit – ning Eesti Kultuurkapitali, Kultuuriministeeriumi ja Põlvamaa Omavalitsuste Liidu kaasfinantseerimisele.

Istuva Inimese Ajastu tugitooli vabad õhtupoolikud ootavad teid Põlvamaa SUVEMÄNGUDELE 2017!

Alustame reede, 28.juuli õhtul TRIATLONIGA (võistkondliku triatloniga!) Räpinas ning riburadapidi on võimalus erinevatel suveõhtutel erinevates Põlvamaa kohtades erinevaid spordialasid sõbralikus õhkkonnas ning uusi võimalusi pakkuvas keskkonnas kogeda.

Suvemängude üldjuhend ja alade juhendid leiad – vt Sport – Võistlusjuhendid.

Palume osaleda planeerijatel endast märku anda vähemalt võistlusalale eelneval päeval, et oskaksime teiega arvestada. See on loomulik, sest nii suhtud lugupidavalt kaasvõistlejatesse ning aitad kaasa spordiõhtu  ladusale korraldusele ja sujuvale kulgemisele.
Loodame, et suvemängud elavdavad liikumisharrastusalase tegevuse igapäeva ning annavad osalejatele hea võimaluse kogeda-õppida uut, tegutseda ühise meeskonnana.

Iga uue osaleja/esinduse lisandumine on tunnistus koostööst, mis tekib momendist, kui eri vanuses osalistel on ühine eesmärk midagi vahvat korda saata.

Õnnelikud sportijad –  meie tuleviku kõige rahvarohkem liiga!

Lisainfo:
Ingrid Muuga
Põlva Maakonna Spordiliidu peasekretär
Tel: 7994637, 5175848
E-post: polvasport@gmail.com