« Tagasi

Põlva haigla teadaanne

Põlva Haigla palub viirusnähtude ilmnemisel haigla EMO-sse mitte pöörduda. Kui teil ilmnevad mistahes viirushaiguste sümptomid (köha, palavik, hingamisraskused), siis palun püsige kodus! Konsulteerige telefoni teel oma perearstiga või perearsti nõuandetelefonil 1220. Kui teie seisund halveneb, siis helistage häirekeskusesse 112. EMO-sse või perearstikeskusesse pöördudes võite te tahtmatult haigust levitada ka teistele patsientidele ja tervishoiutöötajatele.

Samuti palume ambulatoorsetele teenustele või uuringutele pöörduda vaid neil patsientidel, kel ei esine haigussümptomeid. Registratuuri töötajatel on teid haigusnähtude ilmnemisel õigus teenustele mitte lubada! Taastusraviteenused oleme majasiseselt ümber korraldanud. Sellekohast informatsiooni saate ravile pöördudes!

Juhime tähelepanu, et viirushaiguste leviku tõkestamiseks pakub haigla kohvikus alates 16.03 toitlustust ainult haigla enda personalile! Palume vallaelanikel kohvikusse lõunale mitte pöörduda!

Põlva haiglas kehtib ka külastuspiirang. Patsientide kohta informatsiooni saab osakonnast või raviarstilt. Juhime veelkord tähelepanu, et igasuguste haigussümtpomite korral palume haiglasse mitte pöörduda. Vajadusel saate oma uuringu või teenuse aja tühistada, helistades registratuuri telefonil 799 9198 või 799 9199.

Kõige ajakohasem info koroonaviiruse kohta on leitav Terviseameti kodulehelt: https://www.terviseamet.ee/uuskoroonaviirus

Püsige terved!

Allikas: AS Põlva Haigla