« Tagasi

Serviti võitis järelkasvumeeskonda Coopi

Eelviimase vooru kohtumises 21.märtsil mõõtsid omavahelist jõudude vahekorda Põlva Serviti ning nende järelkasvumeeskond Coop Põlva. Järelkasv oma südika mänguga ei lasknud esindusvõistkonnal jalga sirgu lasta, kuid võitjana väljusid ikkagi kogenenumad tulemusega 37:28 (19:15).

"Meeskond pidas mängu strateegiast kenasti kinni. Tehnilist praaki tegime vähe ja mänguaega andsime ka kõigile," kirjeldas meeskonna mängu Rein Suvi, kes oli seekord Põlva Serviti treeneriks ja juhendajaks.

Mäng oli ilus ka kõrvalt vaadates. Serviti oli füüsiliselt noortest üle ning see võimaldas pakkuda publikule iluväravaid. Ja publik nautis mängu! Polnud vahet, kes ilusa soorituse tegi, kaasa elati mõlemale võistkonnale ühtemoodi.

"Jäime Eston Varuskiga, kes täna tegi hea mängu, hätta. Ta suutis ära tõrjuda meie 7-meetri karistusvisked, kogu mängu tegutses puurisuul hästi. Meil oli palju tehnilist praaki, pallkaotusi ja valesööte, mida Serviti meile ei andestanud ja kiirrünnakutega kiiresti väravateks realiseeris. Täna noored veel Servitile vastu ei saa. Kurvastab, et kõik mängijad ei panusta oma võimete kohaselt. Kui Andreas Rikken ja Marken Veiko tegid korraliku mängu, siis kahjuks teised nende mänguga kaasa ei tulnud ja ainult kahe väravaviskajaga teistsugust tulemust on rakse loota," analüüsis mängu Coop Põlva treener Kalmer Musting.

Põlva Serviti poolt panustasid väravatega: Henri Sillaste 8, Hendrik Varul 5, Sander Sarapuu 4, Kristjan Muuga, Roman Aizatullov, Anatolii Chezlov, Henri Hiiend 3, Carl-Eric Uibo, Ülljo Pihus, Siivo Sokk, Sergii Ljubtšenko 2.

Coop Põlva väravaviskajad: Andreas Rikken 8, Markel Veiko 6, Alfred Timmo, Mathias Rebane, Tõnis Kase 3, Priit Jõks, Taniel Sermat 2, Mihkel Muld 1.

Vaheturniiri viimases mängus kohtub Põlva Serviti teisipäeval, 27. märtsil Mesikäpa Hallis HC Viljandiga, kes eelmises omavahelises kohtumises lõpetas Põlva Serviti 24-mängulise võitude seeria. Päev hiljem kohtub Coop Põlva võõrsil HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga.

Algaval nädalavahetusel, 23.-25.märtsini  mängivad mitmed Coop Põlva noored A-klassi (sünniaastaga 1999 ja nooremad) Eesti käsipalli meistrivõistluste II etapil Põlva Mesikäpa Hallis. Esimese etapi võitsid Põlva noored ülekaalukalt ühtegi mängu kaotamata. Pühapäeva õhtuks selgub, kes kroonitakse noormeeste A-vanuseklassi 2018.aasta meistriks.

Foto (autor Helin Potter): Coop Põlva küll võitles, kuid Henri Sillastet (punases) nad peatada ei suutnud. Henri Sillaste viskas Põlva Serviti parimana 8 väravat).

Allikas: Põlva Käsipalliklubi