« Tagasi

Serviti pikendas kehralaste kulul võiduseeriat

Põlva Serviti käsipallimeeskond saavutas Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga esimesel vaheturniiri kohtumises HC Kehra Horizon Pulp&Paperi üle ootamatult kerge võidu 36:24 (17:9).

Neljapäeva, 15.veebruari õhtul Mesikäpa hallis peetud kohtumine kahe igipõlise konkurendi vahel algas külalistele katastroofiliselt – 14 minutiga spurtis Serviti juhtima 8:1, hoides kehralasi vahepeal kümme minutit kuival. Tollest hetkest mäng küll mingiks ajaks võrdsustus, kuid lähemale kui viis väravat HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ei saanud. Poolaeg kuulus Servitile 17:9.

Kaspar Lees ja Abdel Djalil Machou algatasid pärast vaheaega Kehra meeskonna tagaajamise, kuid seegi lõppes pea. Seisult 20:14 tegi suveräänne meistriliiga liider peamiselt Kristjan Muuga ja Carl-Eric Uibo väravate abil 8:0 vahespurdi ning mängu võitjas polnud kahtlust. Kui Lees korra külaliste kasuks tabas, vastas Serviti kuue vastuseta väravaga ja juhtis juba 34:15! Kehral oli teiselgi poolajal veerandtunnine periood, mil visati vaid üks värav. Võõrustajad võtsid jala gaasipedaalilt ja lõppskooriks kujunes 36:24. Hendrik Varul tõi võitjatele kuus, Muuga ja Henri Sillaste viis väravat, kaotajatest oli täpseim Lees seitsme tabamusega, Machou lisas kuus.

"Olime valmis tasavägiseks mänguks, aga sellist mängu ei osanud oodata, et kohe alguses saame suurelt juhtima ja nii lõpuni välja," avaldas hämmingus Kristjan Muuga.

Kolmapäeval 21.veebruaril kohtub Põlva Serviti kodusaalis Coop Põlvaga ja 25.veebruaril võõrustatakse Balti liiga raames kodusaalis ZTR Zaparozhyega.

Saalis näeme!

Fotol ((autor Helin Potter) Kristjan Muuga (punases) viskas võidumängus 5 väravat

Allikas: Põlva Käsipalliklubi