« Tagasi

Serviti alustas Balti liigat võiduga Kehra üle

Pühapäeval, 30.septembril alustas Põlva Serviti võitlust Balti liigas, kohtudes esimeses mängus koduse rivaali HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga. Kohtumine kulges Serviti dikteerimisel ning lõppes tulemusega 33:24 (18:9).

Napilt kaks nädalat tagasi samade meeskondade vaheline kohtumine Eesti meistrivõistlustel oli tasavägine ning lõppes viigiga. Seekordset, Balti liiga raames toimunud kohtumist juhtis ja dikteeris  täielikult Serviti. Kehralased küll proovisid ja katsetasid, kuid Serviti kaitsemüürist ning visketäpsusest jagu ei saadud.  Mängu esimese poolaja mängis Serviti põhikoosseisuga,  v.a Kristjan Muuga ja Siivo Sokk. Teisel poolajal said mänguaega mitmed noormängijad, kes peamiselt järelkasvumeeskonnas Coop Põlva pallivad.

"Võrreldes meistriliigas toimunud omavahelise kohtumisega saime seekord oma kaitse pidama ning ka realiseerimine oli parem. Eks see võidu ka täna andis," võttis Ülljo Pihus võidumängu kokku.

Balti liiga esimeses kohtumises panustasid väravatega: Hendrik Varul 8, Henri Sillaste 6, Sander Sarapuu 4, Ivan Telepnev, Raiko Rudissaar, Alfred Timmo 3, Otto Karl Kont, Henri Hiiend 2, Tõnis Kase, Ülljo Pihus 1.

Mesikäpa hallis saab Põlva Servitile kaasa elada 11. oktoobril, kui meistriliiga mängus kohtutakse HC Viimsi/Tööriistamarketiga.

Foto (autor Helin Potter: Serviti oli kohtumises Kehraga edukas nii kaitses kui rünnakul.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi