« Tagasi

Põlvamaa mälumängmeistriks tuli Kuke talu meeskond

Põlvamaa lahtiste mälumängu meistrivõistluste neljas, ehk viimane voor toimus Linte raamatukogu-külakeskuses teisipäeva, 19.märtsi õhtul. Viimase vooru küsimuste autor ja mängujuht oli Priit Naruskberg, korraldus Räpina Mälumängu Seltsilt.

Lõpuspurdiga sai turniiri teise mänguvõidu Kuke talu võistkond. Alles viimase küsimusteplokiga vandus neile alla võistkond Rjabina. Nemad olid ka üldkokkuvõttes kaks esimest. Kolmandaks vastas IV voorus end võistkond Cremex, üldkokkuvõttes aga Meltsaare. Üldarvestuse teise ja kolmanda koha selgitamiseks tuli võrdsete kohapunktide juures kokku lugeda ka mängupunktid. 

Võidukasse Kuke talu meeskonda (avafotol, autor Indrek Sarapuu) kuulusid Rein Hiob, Mart Kiisk, Tõnis Mark ja Veiko Tonts.  Üldarvestuses teiseks tulnud Rjabina „mängis" koosseisus Mari Kala, Jaan Lomp, Tiit Purika, Martin Soovares, Riho Zupsman, Omar Kaljuvee.
Kolmanda koha medalid pälvinud Meltsaare esindus – Peeter Kiudmaa, Peedo Kesler, Ülar Lauk, Toomas Lokk, Rein Rusch.
Põlvamaa lahtiste meistrivõistluste ajaloos on see neljas kord, kui kolm üldarvestuse esimest on Põlvamaa võistkonnad, sealjuures eelmise aasta meister Põlva jäi alles kuuendaks.

Lisainfo:
Koit Nook
Võistluste peakorraldaja
Tel: 513 4363,
E-post: koit.nook@mail.ee