« Tagasi

Põlva Spordikooli käsipallurid hoiavad kohta esikolmikus

Põlva Spordikooli noormehed  osalesid 25.-27. jaanuaril Kehra Spordihoones Eesti noorte B- vanuseklassi (sünniaasta 2002 ja nooremad) meistrivõistluste esimesel etapil. Kaheksa võistkonna arvestuses hoitakse peale I etapi  tasavägiseid mänge  kohta esikolmikus.

"Palju mänge on veel ees ja kohtade üle on vara spekuleerida," jäi noormeeste treener Rein Suvi tagasihoidlikuks. Esimesel etapil võideti HC Kehrat tulemusega 25:24, HC Tallas/HC Tallinnat 29:19, Aruküla SK 38:21, Valga Kävalit 47:15 ja tunnistada tuli tabeli liidri Viljandi SK paremust tulemusega 19:27.

Põlva Spordikooli resultatiivseim mängija oli Lauri Land, kes viskas viie mängu jooksul kokku 42 väravat, millega ta hoiab resultatiivseimate mängijate edetabelis teist kohta, kaotades liidrile vaid ühe väravaga. Land oli ka võistkonna edukaim 7-meetri karistusvisete realiseerija, visates kuuest karistusviskest viis vastase väravavahi seljataha.

Esimesel etapil mängis võistkond koosseisus: Sten-Silver Tigason, Gabriel Villako, Tanel-Kaimar Ritsmann, Priit Luuk-Luuken, Lauri Land, Taavi Vool, Ken-Martti Holberg, Robin-Sulev Mahlakas, Mihkel Maspanov, Kermo Saksing, Patrick Kurvits. Võistkonna treener on Rein Suvi.

Peale esimest etappi on esikolmiku vahel vahed väiksed Viljandi SK 10 punkti, HC Kehra 8 punkti ja Põlva SK 8 punkti. Kuigi Põlval ja Kehral on punkte samapalju, siis edetabelis edestavad kehralased põlvakaid parema visatud ja neile visatud väravate vahega.

Kokku peetakse B-klassis meistrivõistlustel kolm etappi, mille käigus mängivad kõik võistkonnad omavahel turniirisüsteemis läbi. Järgmised etapid toimuvad 15.-17.veebruaril Viimsis ja 6.-7.aprillil Viljandis.

Fotol (autor Helin Potter, Põlva Käsipalliklubi arhiivi) Põlva noored mänguhoos.

Allikas: Põlva Spordikool