« Tagasi

Põlva Serviti võitis vaheturniiril HC Tallinnat

Eile, 5.märtsil kohtus Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga vaheturniiri teises voorus Põlva Serviti Kalevi spordihallis HC Tallinnaga, kus ühepoolseks kujunenud mängus sai vajalikud võidupunktid kirja Põlva Serviti tulemusega 31:20 (16:8).

"Mängu tulemusega olen rahul, kuigi mängu algus, kui jäime 0:3 taha, oli kurb. Alates viiendast minutist hakkas mängupilt paranema. Vastane mängis täna oluliselt kehvemini kui varasemates kohtumistes ja tuleb tõdeda, et mängu saatus sai otsustatud I poolajal.  Teisel poolajal oli palju eemaldamisi ja mängisime korduvalt vähemuses. Mängupilt oli mõlemal võistkonnal kehvapoolne. Kaitses mängisime hästi ning ka Eston Varusk tegutses väravas hästi.
Rünnakul olime ühtlased, kuid säravama mängu tegemiseks oleks liidrit vaja. Seda tänases mängus esile ei kerkinud. Platsil käisid erinevad koosseisud. Ees ootavad uued head mängud ja mängugraafik on tihe. Seega on, mille nimel pingutada, " oli Kalmer Musting kohtumisega rahul.

Väravad: Henri Sillaste 5, Mathias Rebane, Ülljo Pihus, Anatolii Chezlov, Henri Hiiend, Alfred Timmo 4, Stanislav Kholodiuk 3, Kristjan Muuga, Martin Grištsuk, Indrek Neeme 1.

Põlva Serviti läheb oma meistriliiga vaheturniiri kolmandal kohtumisel 13. märtsil Mesikäpa Hallis vastamisi HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga.

Foto (Helin Potter/arhiiv): Serviti resultatiivseim mängija Henri Sillaste viskel.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi