« Tagasi

Põlva Serviti võitis põnevusmängus tiitlikaitsjat Riihimäe Cocksi

Reede õhtul, 8.veebruaril Mesikäpa Hallis toimunud Balti liigas mängus alistas Põlva Serviti tasavägises heitluses tiitlikaitsja Riihimäe Cocksi tulemusega 25:24 (12:13). Viimati võideti soomlasi peaaegu viis aastat tagasi.

Väravatevaeselt alanud kohtumises (15. mänguminutil oli seis 3:5) ei ennustanud miski, et mängu teine poolaeg toob kaasa suures koguses nii publiku kui meeskonna emotsioone. Nii mõnigi fänn jättis oma hääle Mesikäpa halli. Võitu ihkasid mõlemad meeskonnad. Samas oli selge, et võitjaid saab olla vaid üks, viik poleks kummalegi meeskonnale täitrahuldust pakkunud. Kohtumise eel oli soosikuks  Riihimäe Cocks, kodumeeskonna eesmärgiks oli teha korralik mäng.

"Kõige suuremat heameelt teeb see, et pidasime kohtumises hästi kinni mängudistsipliinist, millega meil on sel hooajal probleeme olnud. Samuti suutsime tehnilise praagi hoida oma viimaste mängude tasemel, patustades kogu kohtumises kokku 7 korda. Stanislav Kholodiuk ja Alfred Timmo panustasid hästi skooritegemises. Kindlasti mängis võidus suurt rolli ka väga hea meeskondlik kaitsetegevus. Eston Varusk oli taas oma headuses meeskonnale abiks. Nii me selle mängu ära võtsime, " oli Kalmer Musting võitu kommenteerides rahulolev.

Väravad: Stanislav Kholodiuk 7, Alfred Timmo 5, Henri Sillaste 4, Kristjan Muuga, Anatolii Chezlov 3, Martin Grištsuk 2, Henri Hiiend 1.

Täname kõiki toetajaid, kes Mesikäpa halli tulid meile kaasa elama! 

Foto (autor Helin Potter): Serviti tugev kaitse mängis võidus olulist rolli.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi