« Tagasi

Põlva Serviti võitis kodusaalis SK Tapat

Eile, 1.novembril kohtus Põlva Serviti kodusaalis Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga viiendas voorus SK Tapaga ning kirjutas tabelisse hooaja kolmanda võidu ja vajalikud võidupunktid tulemusega 33:24 (19:12).

"Mäng algas tasavägiselt. Kohati jäime kaitses hätta, kuid siiski suutsime tasapisi vastasel eest ära libiseda ning esimese poolaja lõpuks eduseisu suurendada. Teine poolaeg algas taas võrdselt, Tapa suutis vahet isegi vähendada, kuid lõpuks nad väsisid ja meie võtsime oma, " andis Sander Sarapuu mängule hinnangu.

Kohtumises ei löönud kaasa mitmed Serviti põhimängijad, kellele anti puhkust. Oma esimese debüüdi tegid meistriliigas Põlva Serviti koosseisus sel nädalal veel Coop Põlva eest mänginud Alfred Timmo ja vigastatud Roman Aizatullovi asendus Stanislav Kholodiuk.

Väravatega panustasid: Ivan Telepnev 6, Sander Sarapuu, Siivo Sokk, Stanislav Kholodiuk 5, Alfred Timmo, Ülljo Pihus 3, Martin Grištsuk, Hendrik Varul 2, Mario Karuse, Henri Hiiend 1.

Foto (autor Helin Potter): Siivo Sokk (nr 17) viskas vastase väravasse kokku 5 väravat.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi