« Tagasi

Põlva Serviti tõusis meistriliiga liidriks

Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga 17. voorus kohtus Põlva Serviti eile, 13.märtsil kodusaalis tabeliliidri HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga. Serviti näitas oma mängus sisu ja võttis kohtumisest vajalikud võidupunktid tulemusega 32:24 (16:12). Mängu võiduga tõusti võrdsete punktide juures Kehrast mööda uueks tabeliliidriks tänu paremusele omavaheliste mängude väravate vahes.

"Kehra võitles, aga väga suurt vastupanu ei osutanud. Janar (Mägi) ei mänginud ja joonemängija (Dmytro Yankocskyi) parandas enamuse ajast teisel poolajal oma särki. Täna ei olnud sellist võitlust nagu oli nädalavahetusel Riihimäe Cocksiga, vastasel oli hoopis teine kaitse ja väravaid oli tunduvalt kergem saada," võttis Mario Karuse võidumängu kokku.

Serviti poolel said käe valgeks kõik 14 väljakumängijat: Henri Sillaste 7, Kristjan Muuga, Henri Hiiend, Martin Grištsuk 4, Hendrik Varul, Anatolii Chezlov, Stanislav Kholodiuk 2, Sander Sarapuu, Mathias Rebane, Raiko Rudissaar, Ülljo Pihus, Indrek Neeme, Mario Karuse, Alfred Timmo 1.

Fotol  (autor Helin Potter):  Võitluslikus Serviti – Kehra mängus said võidu põlvalased ja tõusid uueks liigaliidriks.