« Tagasi

Põlva Serviti pääses karikavõistluse 2. ringi

Kolmapäeval, 17.oktoobrul mängis Põlva Serviti Eesti 2018.a. käsipalli karikavõistluse 1. ringi korduskohtumises HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga viiki 32:32 (14:15). Esimesest mängust saadud kümneväravaline edu tagas Põlva Servitile koha karikavõistluse 2.ringi, väravate vahe 64:54.

"Mäng oli vaevaline, viik ei tulnud lihtsalt. Kiirus on kadunud, " võttis tulemuse lühidalt kokku mängus neli väravat visanud Kristjan Muuga .

Kui karikavõistluse esimene kohtumine vanade rivaalide Põlva Serviti ja HC Kehra Horizon Pulp&Paperi vahel oli väga närviline ning seda iseloomustasid ka ohtrad 2-minutlised karistused, siis korduskohtumise mängupilt oli küll rahulikum, kuid mängu kvaliteediga Serviti peatreener ega ka mängijad ise rahule ei jäänud.

Kalmer Musting selgitas, et meeskonnal on küll rünnakul kiirus olemas, kuid kaitsesse tagasituleku kiirus on kadunud. Samas põhikoosseisus olnud mehed tegid mängus neilt oodatava tulemuse ära.
"Meie seis ei ole täna hea. Kaks mängijat on vigastusega väljas, eks see võtab mängus teatuid käike vähemaks. Muidugi oleks tahtnud kodusaalis võita, kuid mängu tulemus on õiglane ja täna domineeris Kehra meie üle, " andis Musting kokkuvõtliku hinnangu.

Korduskohtumises panustasid väravatega: Henri Sillaste, Ivan Telepnev 6, Hendrik Varul, Henri Hiiend, Raiko Rudissaar 5, Kristjan Muuga 4, Sander Sarapuu 1.

Foto (autor Helin Potter): Põlva Serviti võitles, viigist enamaks seekord  jaksu polnud.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi