« Tagasi

Põlva Serviti asus finaalseeriat juhtima

Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga esimene finaalmäng toimus eile, 15.mail Mesikäpa Hallis. Põlva Serviti alustas finaalseeriat edukalt võites HC Tallinnat tulemusega 28:17 (12:10). Seeriat mängitakse ühe võistkonna kolme võiduni.

Üle pika aja kogunes saali tavapärasest rohkem kaasaelajaid, kes toetasid kodumeeskonda valjuhäälselt. Mängu esimene poolaeg kulges tasavägiselt ja tempokalt. Kuigi pealinlased näitasid südikat mängu, siis Serviti hea kaitse vastu nad seekord ei saanud. Mängu teine poolaeg möödus juba põlvakate juhtimisel ning see andis mänguaega ka vahetusmeestele, kes ka edukalt skoori kasvatasid.

"Mäng oli ootuspärane. Saime üle pika aja korraliku raskema mängu ja head meelt teeb, et suutsime võita. Natuke hädas olime tehnilise praagiga, kuid üldmulje on siiski hea, eriti arvestades, et meil on olnud raskemate mängude osas pikem paus. Olime päris head nii kaitses kui ka rünnakul. Kindlasti tuleb mõningaid asju parandada, et järgmises kohtumises veelgi parem olla. Saime edasisteks mängudeks hea enesetunde," oli vigastuspausilt naasnud meeskonna kapten Kristjan Muuga tulemusega rahul.

Finaalseeria esimeses kohtumises panustasid väravatega: Henri Sillaste 8, Alfred Timmo 4, Anatolii Chezlov, Martin Grištšuk 3, Kristjan Muuga, Hendrik Varul, Henri Hiiend, Ülljo Pihus 2, Carl-Eric Uibo, Stanislav Kholodiuk 1.

Finaalseeria teine kohtumine peetakse pühapäeval,19. mail kell 19.00 Tallinnas Kalevi Spordihallis. Mesikäpa Hallis saab taas Servitile kaasa elada juba kolmapäeval, 22. mail kell 19.00.

Foto (autor Helin Potter): Serviti hea kaitse mängis võidus olulist rolli.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi