« Tagasi

Nädalalõpu võidud viisid Serviti Balti liigas oma alagrupi liidriks

Rõõm on tõdeda, et lõppenud nädalavahetusel jätkas Põlva Serviti oma võitude seeriat Balti liigas. Kui laupäeval, 11.novembril  võideti leedukate Granitas-Karys Kaunast 42:29 (17:13), siis pühapäeval, 12.novembril võideti Läti meistrit Celtnieks Rigat 36:24 (17:12).

Põlva Serviti mängib sel hooajal Balti liigas B-alagrupis koos Valgevene SKA Minskiga, Läti Celtineks Rigaga, Leedu Granitas Kaunasega, Ukraina ZTR Zaparozhye ja HC Tallinnaga. Nädalavahetuse kaks võitu tõstis Põlva Serviti Balti liigas oma alagrupis esimesele kohale kohe ZTR Zaporozhye ja SKA Minsk ette. Kuigi Põlva Servitil on samapalju võite kui ZTR Zaporozhyel, siis juhtpositsiooni tagab parem väravate seis just Servitile. ZTR Zaporozhye ja SKA Minskiga kohtub Põlva Serviti juba  9.-10. detsembril 2017 Mesikäpa Hallis.

Põlva Serviti ei saa kaua puhata, sest juba kolmapäeval, 15.novembril kohtutakse Eesti 2017.a. käsipalli karikavõistluste veerandfinaalis võõrsil HC Tallinnaga ning korduskohtumine peetakse reedel, 17.novembril  Mesikäpa hallis.

Täname kõiki toetajaid, kes nädalavahetusel tulid meile kaasa elama!
Saalis näeme!

Allikas: Põlva Käsipalliklubi