« Tagasi

Käsipallinoormeestele A-vkl. meistritiitel

Põlva Spordikooli A-vanuseklassi (sündinud 2000.a. ja hiljem) noormehed võitsid Põlva Mesikäpa Hallis 29.-31.märtsini toimunud Eesti meistrivõistlustel esikoha.

"Tiitel ei tulnud kergelt,  tegime lubamatult palju tehnilist praaki, kuid õnneks suutsid poisid end siiski kokku võtta ja lõpuni võidelda. Kiidan poisse, et nad alla ei andnud, sest võistkonnana koos võistlesid nad viimati jaanuaris, kui oli meistrivõistluste esimene etapp. Vahepealsel ajal mängisid Mathias Rebane ja Alfred Timmo juba Põlva Serviti koosseisus, osad poisid mängisid Coop Põlva koosseisus  ning on ka poisse, kelle mänguaeg ongi sel hooajal piirdunud A-klassis mängimisega. Seega kokkuvõttes olid poisid tublid," kiitis Kalmer Musting oma hoolealuseid.

Tiitlivõiduks alistas Põlva Spordikool meistrivõistluste teisel etapil HC Kehra tulemusega 25:20, Viljandi SK 24:16, Aruküla SK 41:17 ja HC Tallase 27:12. Kahe etapi kokkuvõttes tuli just teisel etapil vastu võtta ainuke kaotus SK Tapa/Tapa SK-lt tulemusega 25:28, kuigi esimesel etapil saadi tapalastest jagu minimaalse tulemusega 24:23.

Eesti meistrivõistluste parimaks väravavahiks valiti konkurentide treenerite poolt Põlva puurilukk Christofer Viilop. Võistkonna parim mängija tiitliga pärjati Alfred Timmo, kes oli ka Põlva resultatiivseim mängija, visates kümnes kohtumises kokku 65 väravat, talle järgnesid Mathias Rebane 56 ja Raimond Eric Jaanus 41 väravaga.  Mathias Rebane oli edukas ka 7-meetri karistusvisete realiseerija, visates 12 viskest 11 vastase väravavahi seljataha saata.

Eesti meistrid 2019 A-vanuseklassis on: Nikita Ossimov, Taniel Sermat, Mathias Rebane, Kevin Klaus, Christofer Viilop, Kris-Norman Lavrikov, Ranar Pügi, Fred-Eric Kärblane, Jaanus-Peeter Rüütli, Raimond Eric Jaanus, Sander Nemvalts, Alfred Timmo. Võistkonna treener on Kalmer Musting.

Värsked Eesti Meistrid tänavad oma peresid ja toetajaid!

Foto (autor Helin Potter): võidukas Põlva Spordikooli A-vanuseklassi võistkond koos treener Kalmer Mustinguga.

Allikas: Põlva Spordikool