« Tagasi

IV Eesti meistrivõistlused noolemängus

Neljandat korda selgitati Eesti meistrid noolemängus. Seekord mängiti 2.veebruaril Rakvere spordikeskuses.

Noolemängu populaarsus näib viimastel aastatel kasvavat. mida tõestab rekordiline osavõtt selle aasta meistrivõistlustest. Kohal oli 82 meest ja 7 naist. Esindatud oli ka Põlvamaa. Laheda Spordiklubi koosseisus osalesid meistrivõistlustel 4 mängijat – Olev Veberson, Gunnar Veberson, Marius Peedosk ja Davis Kostõgov.

Võistlussüsteem andis asetuse Eesti reitinguedetabeli 16 parimale. Moodustati 16 alagruppi, kuhu paigutati üks asetust omav mängija. Ülejäänud mängijad loositi alagruppidesse. Meie meestest oli kõige edukam Gunnar, kes saavutas alagrupis 4 võitu ja 1 kaotuse, mis viis ta 32 parema hulka. Seal alistas ta veel ühe vastase, kuid kaheksandikfinaalis tuli vastu võtta kaotus. Lõpptulemuseks andis see 9.koha jagamise.  Olev ja Davis teenisid 2 võitu ja 2 kaotust, millega mõlemad saavutasid oma alagrupis 3.koha. Kokkuvõttes jäid nemad jagama 33.kohta.  Mariusel seekord kõige paremini ei läinud -  oma esimest võitu Eesti meistrivõistlustel tuleb veel aasta oodata. Eesti parim noolemängija aastal 2019 on Andres Paal. Tema osavat kätt sai tunda alagrupis ka Marius. Tulemused leiab siit.

Oma viskekindlust saab parandada ikka jätkuvalt igal esmaspäeval Põlvas pubis Vana Vaksal. Darstimängijate read on täienenud sügisega võrreldes tublisti. Järgmisel aastal esindab Eesti meistrivõistlustel Laheda tiimi kindlasti kahekordne kui mitte veelgi suurem seltskond.
Kunagi pole hilja alustada!

Lisainfo:
Davis Kostõgov
Laheda SK esindaja
Tel: 5294002
E-post: davis13345@gmail.com