Eurosarjas Serviti teise ringi ei pääsenud

Põlva Serviti korduskohtumine EHF Cupil toimus Mesikäpa hallis laupäeval, 7.septembril. Hoolimata südikast mängust ja kodupubliku toetusest tuli vastu võtta napp kaotus Sloveenia klubilt Ribnica RD Riko 26:27 (12:12). Selleks hooajaks on eurosari Serviti jaoks lõppenud.

Esimesel kohtumisel tuli Servitil tunnistada vastase 10-väravalist paremust ning teise ringi edasipääsuks oleks tulnud vastast võita vähemalt 11. väravaga. Imet ei sündinud, kuid Serviti andis kodusaalis Sloveenia meistriliiga pronksile korraliku lahingu.

"Kohtumisele minnes oli plaan domineerida, kuid kohe mängu alguses patustasime söötudega ning sarnaselt kohtumisele Sloveenias jäime tagaajaja rolli. Esimese poolaja teises pooles suutsime hoida kinni kokkulepitud mänguplaanist, saime oma asjad õnnestuma. Samal ajal vastasel ei õnnestunud kõik. Teisel poolajal tuli palju eemaldamisi, hädas olime väravate realiseerimisega. Rõõmu teeb, et võrreldes Sloveenias toimunud kohtumisega, oli mängupilt võitluslikum. Henri Sillaste tegi taas hea resultatiivsusega mängu. Tahe oli kodus võita, kuid esimese poolajal sai selgeks, et 10-väravalist vahet tagasi mängida ei ole võimalik. " analüüsis mängu peatreener Kalmer Musting.

Korduskohtumises panustasid väravatega: Henri Sillaste 7, Alfred Timmo 4, Kristjan Muuga 3, Otto Karl Kont, Ülljo Pihus, Stanislav Kholodiuk, Henri Hiiend 2, Sander Sarapuu, Raiko Rudissaar, Indrek Neeme, Carl-Eric Uibo 1.

Täname kõiki toetajaid, kes meile Eurosarjas kaasa elasid!

Põlva Servitile saab Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliigas kaasa elada Mesikäpa hallis juba kolmapäeval, 11. septembril kell 19, kui kohtutakse Aruküla SK/Audentesega.

Foto (autor Helin Potter): Serviti pingutas, võitles, kuid edasipääsuks sel korral  ei piisanud.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi