« Tagasi

Coop Põlva sai Kehras napi kaotuse

Coop Põlva jaoks jätkus Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga Kehras, kus tuli hoolimata pingutustest vastu võtta valus kaotus 27:28 (16:13) HC Kehra Horizon Pulp&Paperilt.

"Normaalne mäng oli. Algselt olime kaotusseisus, kuid esimese poolaja suutsime lõpetada eduseisuga. Täna oli meie kaitsetegevus normaalne, väravavaht Raivo Rudisaar tegi normaalset tööd. Ka Christofer Viilop tõrjus 7 meetri karistusviske. Kasutasime rünnakul 7:6 formatsiooni , mis tõi avapoolajal väravaid, kuid teisel poolaja saime vastaselt samast tegevusest 2 väravat tühja väravasse," võttis Kalmer Musting lühidalt kokku mängu esimese poolaja.

Statistiliselt oli enne mängu soosikuks Kehra, kes on kodusaalis võitnud kõik seitse omavahelist kohtumist väravate vahega 246:188. Eelmisel hooajal oli HC Kehra Horizon Pulp&Paper omal väljakul parem numbritega 30:20 ja 31:23. Kuigi selle hooaja esimesel kohtumisel andis Coop Kehra vastu tõsise lahingu, ei suudetud veel seekord eelneva hooaja mängude kulgu Kehras muuta ning noortel põlvakatel tuli hoolimata kõvast võitlusest võtta vastu valus kaotus.

Musting jätkas: "Mängu lõpp oli punkt punktis, viimasel hetkel rünnak ei õnnestunud, kahju oli päris lõpus Tõnis Kase viskest, mis läks posti. Positiivne oli see, et poisid mängisid kõva tahtega ning isukalt. Täna jäi meil lõpus ka õnnest puudu. Ei oskagi öelda, kas tänane tulemus oli õiglane."

Põlva Serviti duubelvõistkond võitles südikalt ning kohtumise resultatiivseimaks mängijaks oli just Coopi mängija Mathias Rebane 8 väravaga. Tema kõrval panustasid väravatega lisaks Alfred Timmo 6, Tõnis Kase 5, Priit Jõks 4, Otto Karl Kont, Markel Veiko 2.

Coop Põlvale saab kodusaalis taas kaasa elada 11. oktoobril, kui kohtutakse Eesti käsipalli meistrivõistluste raames HC Viimsi/Tööristamarketiga.

SAALIS NÄEME!

Foto (autor Helin Potter): Coop Põlva võitles, kuid seekord jäi napilt Kehrale alla.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi