« Tagasi

Coop Põlva jäi HC Tallinnale selgelt alla

Põlva Serviti järelkasvumeeskond Coop Põlva alustas oma teekonda Eesti käsipalli karikavõistluse finaali suunas eile, 4.oktoobril. Võõrsil kohtuti  HC Tallinn esindusmeeskonnaga.  Südikat mängu näidanud Coop Põlval tuli tunnistada pealinlaste paremust 37:27 (19:12).

"Mängu algus oli ebaõnnestunud, mille põhjuseks nigel valmisolek mänguks.  Jäime kohe alguses suurde kaotusseisu,  mängu tagasi ei saanudki. Kaitses mängisime täna pehmelt, " võttis Kalmer Musting mängu kokku.

Meeskond jäi hätta 2:2 olukordades HC Tallinna mängijate Uku Tanel Laastu ja Rainer Kelguga. Kui 7:6 formatsiooni kasutamine rünnakul tõi teatud edu, siis kaitses sai vastane mitmeid lihtsaid väravaid kuna Coop Põlva kaitse ei pidanud.

Musting selgitas: "Tänases mängus ei olnud meeskonnas ka juhti, kelle järgi võistkond oleks liikunud. Selleks, et vastasele vastu saada, oleks olnud vaja 1-2 liidrit. Ka meie mõlemad väravavahid olid täna nõrgad. Vastase väravas tegi Armis Priskus häid tõrjeid ja nii see vahe suurenes. Kahju on, et esimeses lahingus selgelt alla jäime. Ise olime kehvad."

Väravad: Otto Karl Kont 5, Alfred Timmo, Markel Veiko, Andreas Rikken, Tõnis Kase 4, Priit Jõks, Mathias Rebane, Marken Järv 2.

Coop Põlvale saab kodusaalis kaasa elada juba 11. oktoobril, kui käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga sarjas kohtutakse HC Viimsi/Tööriistamarketiga.

Foto (autor Helin Potter): Coop Põlva noored võitlesid,  seekord jäi neil mängus puudu jõulisusest.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi