« Tagasi

Põlva Serviti saavutas Klaipeda Cupil kolmanda koha

Põlva käsipallimeeskond Serviti osales 14.-16. augustil  Leedus Klaipeda Cupil. Kolm päeva kestnud traditsiooniline Klaipeda Cup lõppes Põlva Servitile III kohaga. Pingelises pronksimängus alistati Kaunase Granitas Karys tulemusega 29:22 (15:12).

Hooajaks 2020/2021 alustas meeskond ettevalmistust juulis ning Klaipeda Cup oli kontrollturniiriks, et saada aimu võistlusvormist. Eriliseks sel aastal tegi Klapiedas osalemise see, et alates märtsist pole meeskond saanud võistelda, mistõttu oli turniir hea võimalus enne kodust Põlva Cupi oma vormi testida.

"Pronkisimängu esimene poolaeg oli mõlema võistkonna poolt närviline, misõttu sai poolajal nii mängijate kui ka vastaste treeneriga räägitud, et võtame rahulikumalt ja sportlikult. Teine poolaeg oligi sportilikult rahulikum. Turniiril tulime üldjuhul kaotusseisudest välja, oli võitlust, kuid siiski ei ole koostöö veel kõige parem. Igalt poolt saab juurde panna. Pikk paus annab tunda, mitte ainult meil vaid ka teistel võistkondadel. Turniir kandis eesmärki - mäng läks järjest paremaks, ka koostöö nii rünnakul ja kaitses," oli Kalmer Musting kokkuvõttes turniiriga rahul.

Autasustamisel anti koos kolmanda koha karikaga üle ka parima mängija tiitel Mathias Rebasele, kes ka viimases kohtumises realiseeris kõik neli määratud 7-meetri karistusviset ning tema karistusvisete realiseerimisprotsent turniiril püsis 100.

Klaipeda Cupil mängis võistkond koosseisus: Carl-Eric Uibo, Eston Varusk, Henri Hiiend, Indrek Neeme, Arturs Meiksans, Ülljo Pihus, Andris Celmins, Otto Karl Kont, Jürgen Lepasson, Sander Sarapuu, Markel Veiko, Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Tõnis Kase, Mathias Rebane, Alfred Timmo. Võistkonna treenerid Kalmer Musting ja Rein Suvi.

Põlva Servitile saab koduses Mesikäpa hallis kaasa elada juba 21.-23. augustil 12. korda toimuval rahvusvahelisel meeste käsipalliturniiril Põlva Cup.

 Foto (erakogust): Klaipeda Cupil saavutas Põlva Serviti III koha.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi