Kesk 20, 63308 Põlva
registrikood: 80190931
Põhikiri
Liikmemaksu määrad 2018

Facebook: https://www.facebook.com/PolvaOVL

nimi amet tel e-post
Georg Pelisaar Liidu juhatuse esimees 510 6416 georg.pelisaar@polva.ee 
Enel Liin Liidu aseesimees 526 5057 enel.liin@rapina.ee
Eve Neemsalu tegevjuht 5621 6688 eve.neemsalu@polvamaa.ee


Kohaliku omavalitsuse üksuse liitude seadus 
Mittetulundusühingute seadus

Värska Vallavalitsus võtab tööle majandusnõuniku

Tööülesanded:  valla üldise majandustegevuse koordineerimine; ehitustegevuse koordineerimine ja järelvalve; munitsipaalteede remondi ja hoolduse tagamine; jäätmemajanduse töö korraldamine; IT toimimise tagamine; heakorra tagamine; oma...

Kanepi kihelkond tähistab 340. aastapäeva

Kanepi kihelkonnas tähistatakse 340. aastapäeva kihelkonnapäevadega 2.-9. augustini. Kaheksal päeval toimuvad eri paigus üritused, mis on jaotatud alateemadeks. Keskseks teemaks on kodu ja kodukandi lood, pärimuse kogumine ja hoidmine.

Lõõtspillimehed peavad Põlvas pidu!

Laupäeval, 18. juulil toimub Põlva Intsikurmus 5. rahvusvaheline lõõtspillipidu Harmoonika, kuhu kogunevad lõõtspillimängijad ja pilli valmistajad üle Eesti.

Värska taaselustab koostööd Soome sõpruslinna Haapajärviga

Värska valla delegatsioon külastas eelmisel nädalal, 7. - 8. juuli 2015, Kesk-Soomes asuvat sõpruslinna Haapajärvit. 1996. aastast saadik on omavalitsuste vahel sõlmitud koostöö- ja sõpruslepinguid, mis käsitlevad kultuurivahetust, noorsootööd, omavalitsuste- ja koolide vahelisi külaskäike ning...

Värska Vallavalitsus võtab tööle kultuurimaja juhataja

Kultuurikeskuse juhataja ülesandeks on korraldada ja juhtida Värska kultuurikeskuse tegevust ning vastutada kultuurikeskusele pandud ülesannete täitmise eest.

Eestimaa suvemängud olid Põlvamaale edukad

10.-12. juulini toimusid Kuressaares XIV Eestimaa suvemängud. Üle nelja aasta toimuvaid suviseid üle-eestilisi mänge võib kahtlemata nimetada Baltimaade harrastusspordi suurpeoks.

Maavalitsuses tutvustati kohaliku omavalitsuse reformi esialgset ajakava

7. juuli pärastlõunal tutvustasid siseministeeriumi regionaalhalduse osakonna nõunik Ave Viks ja siseministeeriumi nõunik Sulev Valner Põlvamaa omavalitsusjuhtidele ja maavanemale haldusreformi ajakava ning põhimõtteid. Kohtumine oli mõeldud kaasava konsultatsioonina, et saada esmast tagasisidet...

Lõõtspillipeol HARMOONIKA näidatakse sel aastal ka filmi

Suurel lõõtspillipeol Harmoonika, mis toimub 18. juulil Põlva Intsikurmus, esilinastuvad lühifilmid Eesti rahvusliku lõõtspilli isast August Teppost ja lõõtspillimängijatest.

Seto Folk püstitas publikurekordi

Seto Folk tõi Värskasse kokku üle 5000 muusika- ja matkasõbra ning ületas eelmise aasta külastajate arvu kolmekordselt. Hoolimata külastajate arvu hüppelisest kasvust üllatas Seto Folk publikut mõnusa õhkkonna, hubase olustiku ja lastesõbralikkusega.

POLi büroo lahtiolekuajad juulis

Seoses puhkuste perioodiga on POLi büroo juulikuus avatud: E-N 8.00 - 15.00 Tegevdirektor Veiko Maastik puhkab 29. juuni - 2. august 2015. Teda asendab kommunikatsiooni ja koostöö koordinaator Kertu Anni. Tel: 5887 6870 E-mail: kertu.anni@polvamaa.ee

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses alustas tööd digikino

25. juuni 2015 oli Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse jaoks ajalooline. Astuti kino näitamise osas "kiviajast" tänapäeva.

Räpina mõisa süda oli avatud viiendatele Hea kodu päevadele

Viiendad Hea kodu päevad täitsid 12. ja 13. juunil taas Räpina mõisa südame. Traditsiooniks saanud Räpina tunnusüritust ning ka üht Põlvamaa mainesündmustest külastas hinnanguliselt ligi 4000 inimest.

Põlvamaal lõpetab medaliga 10 abiturienti

Neljapäeval, 11. juunil tunnustati Põlva maavalitsuse saalis Põlvamaa parimaid abituriente. Vastuvõtule olid koos vanematega palutud parimad koolilõpetajad igast Põlvamaa gümnaasiumist ning Räpina aianduskoolist. Parimate hulgas oli 5 kuldmedali- ja 4 hõbemedaliga lõpetajat.

Valgjärve Vabatahtlik Päästeselts kasvas

Sel kevadel oli Põlvas vabatahtlike päästjate algväljaõppe kursus, mille läbisid Valgjärve Vabatahtlikusse Päästeseltsi astujad. Sellega lisandus seltsile korraga 22 uut liiget, neist kuus naist.

Hääleta Taevaskoja küla Aasta külaks 2015!

Taevaskoja küla ja selle läheduses asuvat maastikukaitseala tuntakse eelkõige tänu imeilusale loodusele, puhtale õhule ja vaatamisväärsustele. Tuntuimad vaatamisväärsused on Suur ja Väike Taevaskoda, Emaläte, Neitsikoobas, metsavendade punker, Otteni sild, Saesaare hüdroelektrijaam jne.

Üleskutse Piiriveere Liider tegevuspiirkonna organisatsioonidele ja ettevõtetele!

Ajakiri National Geographic pakub Piiriveere Liider tegevuspiirkonnale (Räpina, Mikitamäe, Värska, Orava, Meremäe, Misso vallad) võimalust avaldada artikkel, mis tooks välja piirkonna erilisi ja innovaatilisi projekte ning ettevõtteid.

Peagi saavad põlvamaalased kultuurikeskuse kaasajastatud kinos vaadata 3D filme

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus koostöös Põlva Vallavalitsusega korraldasid aprillis riigihanke Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse kino digitaliseerimiseks.

Värska Lasteaed võtab tööle lasteaiaõpetaja!

Värska Lasteaed kuulutab välja konkursi lasteaiaõpetaja leidmiseks (0,75 ametikohta).

Kodukandi hindamiskomisjon külastas Taevaskoja küla

Kolmapäeval, 20. mail külastas Kodukandi Aasta küla 2015 hindamiskomisjon Taevaskoja küla. Komisjonile tutvustati külamajas küla ajalugu ja MTÜ Taevaskoda tegemisi läbi aastate. Esmaesitleti ka fotomontaaži Taevaskoja küla elust.

Põlvamaa Omavalitsuste Liit korraldas traditsioonilist Kagu-Eesti maakondade nõupäeva

21. mail toimus Valgjärve vallas, Pikajärve külas, Cantervilla Lossis iga-aastane Lõuna-Eesti maakondade omavalitsusesindajate nõupäev, kus osalejatel oli võimalus arutleda päevakajaliste teemade üle ning otsida ja leida uusi väljakutseid edukaks kolme maakonna koostööks.
Näitan: 421-440
Elemente lehe kohta 20
of 27