« Tagasi

Tervisedendajate riiklik tunnustamine

Põlvamaa Omavalitsuste Liit otsib kandidaati tervisedendajate riiklikuks tunnustamiseks.

Sotsiaalministeerium alustas tervisedendajate riikliku tunnustamisega 2012. aastal ning iga-aastaselt on selle kaudu esile tõstetud rahvastiku tervise edendamisse panustanud ja rahvatervise valdkonda arendanud inimesi ja organisatsioone igast Eesti maakonnast.

Nüüd on nende soov jätkata traditsiooni ning selleks kuulutab Põlvamaa Omavalitsuste Liit välja konkursi parima tervist edendava algatuse või teo eestvedaja leidmiseks.

Kandidaat võib olla üksikisik või oragnisatsioon, kes panustab rahvastiku tervise edendamisse oma igapäevase töö käigus, projektipõhiselt või vabatahtlikult.

Kandidaadi esitamiseks palun saata lühikirjeldus tegevustest (1 A4, mille eest kandidaadi tunnustamist soovitakse, samuti tema kontaktandmed (telefoninumber ja e-posti aadress).

Palun tervisedendaja riiklikuks tunnustamiseks esitada oma kandidaat 16. novembriks 2018 e-posti aadressil irena.viitamees@polvamaa.eePalun lisada ka esitaja kontaktandmed (telefoninumber ja e-posti aadress).

Varasematel aastatel on Põlvamaal tunnustust pälvinud Ene Mattus, Triinu Õispuu, Margit Rikka, Terje Paes ja Katrin Satsi.


Lisainfo:
Irena Viitamees
Ennetustöö spetsialist
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5568 6111
E-post: irena.viitamees@polvamaa.ee