« Tagasi

Põlvamaa osales Adventure ja Balttour turismimessidel

25.-27. jaanuaril toimus Vilniuses rahvusvaheline turismimess Adventure ja 2.-4. veebruaril Riias rahvusvaheline turismimess Balttour. Põlvamaa oli koos teiste Lõuna-Eesti sihtkohtadega ühisstendil piirkonda tutvustamas.

Oma sõnumit ja Põlvamaa erinevaid pakkumisi edastasid Põlvamaa Arenduskeskus ja Eesti Maanteemuuseum. Välismessideks valmis uus Lõuna-Eesti stendikujundus, mis aitas luua ühtsemat kuvandit ja samas mõjus värskelt. Adventure messil osales Põlvamaa esindus esimest korda. Kumbagi messi külastas ca 30 000 inimest.

„Kui Leedu messil pidi esmalt huvilistele selgitama, kus Lõuna-Eesti ja Põlvamaa asuvad, siis lätlastele olime juba palju rohkem tuttavad. Leedukad mainisid korduvalt, et kui nad Eestis käivad, siis on nende sihtkohtadeks Pärnu, Saaremaa või Tallinn. Seetõttu oli väga oluline neile tutvustada seda, mis meil piirkonnana pakkuda on, et nende reisiharjumustesse uusi tuuli tuua. Messidel toimivad hästi eripakkumised, erinevad soodustused ja koostööpaketid. Näiteks olid Eesti Maanteemuseum ja Jääajakeskus messideks välja töötanud ühise vautšeri, millega  perepilet mõlemasse kohta on 20% soodsam. Endiselt võetakse ka turismikaarte ja kultuurikalendreid – ehk messil ilma trükimaterjalita veel hakkama ei saa," võttis välismesside külastused kokku Põlvamaa Arenduskeskuse turismiarendusjuht Kristi Kahu.

Põlvamaa osalemist Adventure ja Balttouri messidel toetas Euroopa Liit Euroopa Regionaalarengu Fondi meetmest "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks".


Fotol Põlvamaa esindus Lõuna-Eesti ühisstendis Balttouri messil Lätis
 

Lisainfo:
Kristi Kahu
Turismiarendusjuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5554 3907
E-post: kristi.kahu@polvamaa.ee