« Tagasi

Põlvamaa ettevõtjad valmistuvad minema messile Bad-Segebergi

30. aprillil olid Põlvamaa Arenduskeskuse juhataja Lennart Liba juures koos ettevõtjad, et arutada ettevõtete võimalusi esindada Põlvamaad Bad-Segebergi messil.

Ühises arutelus jõuti järelduse, et messile minek vajab jätkuvalt läbimõeldud ettevalmistust ja koostööd nii omavahel kui ka Saksamaa partneritega. Ettevõtjatest perekond Nõmmann, Merilin Alve ja Marget Rüütli jagasid  kogemusi  messidel toodetel esitlemisel  ning nii välisturgudele sisenemisel. Põlvamaa Arenduskeskuse juhataja Lennart Liba rõhutas vajadust viia end kurssi Saksamaa Segebergi messikülastaja ootustega ja samuti sealse seadusandlusega. 

11.-12. mail toimub Segebergi maakonnas mess Regioschau 2019, millel osaleb esmakordselt Põlvamaa Arenduskeskus koos kohalike ettevõtjatega.

Fotol (Leevi Lillemäe): Põlvamaa ettevõtjate esindus -  Sulev ja Tea Nõmmann,  Ingmar Nõmmann, Merilin Alve, Marget Rüütli ja Põlva Omavalitsuste Liidu tegevjuht Eve Neemsalu, Põlvamaa Arenduskeskuse turismiarendusjuht Kristi Kahu ning juhataja Lennart Liba.

 

 

Lisainfo:
Leevi Lillemäe
Avalike suhete spetsialist
Põlvamaa Arenduskeskus SA
Tel: 5887 6870
E-post: leevi.lillemae@polvamaa.ee