« Tagasi

Põlvamaa Arenduskeskus, Tallinna Teaduspark Tehnopol ja EAS kutsuvad Põlvamaa tööstusettevõtteid Tark Tööstus arendusmaratonile Tartusse 20.-22. novembril!

Arendusmaratonil saavad tööstusettevõtted IT-ettevõtete kaasabiga leida uusi digilahendusi enda kasvu pidurdavatele väljakutsetele tootmisvallast. Lisaks võimaluse leida hea koostööpartner kas antud või tulevasteks arendusprojektideks, häid kontakte ja abilisi mentorite ja koolitajate näol ning võimaluse oma arendusprojektile saada hilisemat tuge edasiarendamisel Tehnopoli Startup Inkubaatorist. Ja seda kõike tasuta!

Esimesed tööstusettevõtted, kes oma väljakutsed häkkimiseks toovad, on:

Afterone OÜ (CNC freesimine ja -treimine) - Kuidas muuta hinnapäringute käitlemist ja hinnapakkumiste tegemist kiiremaks ja täpsemaks ning siduda see MRP-süsteemiga?

Sense Building OÜ (passiivmoodulmajade tootmine) - Kuidas klientide käitumist ja valikuid veebipõhises tellimiskeskkonnas jälgida, analüüsida ning selle tulemusel müügiprotsessi parandada?

Doordec OÜ (terasest avatäidete tootmine) - Kuidas muuta füüsilised tooted, nende liikumine laos ja tootmis- ning hooldusandmed digitaalselt jälgitavaks ja analüüsitavaks?

Anna ka enda osalemishuvist ja lahendamist vajavast väljakutsest teada ennast registreerides ning samal lehel saad lugeda lisa nii möödunud kui tulevasest Tark Tööstus üritusest.

Loodame Tartus novembri lõpus kohtuda!


Lisateave:
Kadi Villers
Innovatsioonijuht
Tallinna Teaduspark Tehnopol
Tel: 520 8223
E-post: kadi.villers@tehnopol.ee