KULTUURIASUTUS DIREKTOR KONTAKT
Ahja kultuurimaja Külliki Poroson 799 3980 / 5372 7732 / ahjakultuurimaja@polva.ee
Aravu rahvamaja Tea Tenson 510 7836 / tea.tenson@rapina.ee
Kanepi seltsimaja Marju Jalas 797 7593 / 5816 3636 / seltsimaja@kanepi.ee
Krootuse külakeskus Kaisa Potter 5356 4803 / krootuse@kanepi.ee
Maaritsa kultuurimaja Astra Kittus 5554 4592 / asti12@hot.ee
Meeksi valla seltsikeskus Merike Paap 5343 4316 / merike.paap@rapina.ee
Mooste kultuurimaja Maret Aruoja 792 5434 / 516 0656 / moostekultuurimaja@polva.ee
Põlva kultuuri- ja huvikeskus Eerika Mark 799 8231 / 5332 7335 / eerika.mark@kultuurikeskus.ee
Räpina valla kultuurikeskus Marge Trumsi 796 1361 / 517 6288 / marge.trumsi@rapina.ee
Saverna külakeskus Greta Pentsa 5621 7554 / saverna@kanepi.ee
Vana-Koiola rahvamaja Andres Määr 528 4859 / koiolarahvamaja@polva.ee
Vastse-Kuuste kultuurimaja Irina Retkova 797 0174 / 5693 7848 / vkkultuurimaja@polva.ee
Veriora Valla Kultuur Anu Luiga 566 93686 / anu.luiga@rapina.ee